Po śmierci ojca zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Nikt nie chciał uwierzyć nastolatce

Po śmierci ojca zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Nikt nie chciał uwierzyć nastolatce Źródło: unsplash.com/Eric Ward

Nastolatka musiała borykać się z zupełnym brakiem zrozumienia. Po śmierci jej ojca zaczęły się z nią dziać dziwne rzeczy, a jej wyjaśnienia dotyczące całej sytuacji nie trafiały do nikogo.

Nastolatka znalazła się w bardzo trudnym położeniu. Umarł jej ojciec, a po tym wydarzeniu zaczęły się z nią dziać niepokojące rzeczy. Gdy dziewczyna tłumaczyła sytuację, nikt nie chciał wierzyć jej słowom i borykała się z ogromnym brakiem zrozumienia ze strony otoczenia. 

Nastolatka mocno przeżyła śmierć ojca 

Nastolatka miała 16 lat, gdy zmarł jej ojciec. W obliczu tak wielkiej tragedii trudno było jej sobie poradzić, tym bardziej, że jej ciało w bardzo dziwny sposób zaczęło reagować na stres związany ze stratą ojca. Kiedy opowiadała o swoich symptomach znajomych, ci nie wierzyli jej.

Niepokojące zjawisko dotyczyło koloru jej włosów. Olga musiała przez to znosić bardzo wiele nieprzyjemności ze strony swoich rówieśników. Jej nietypowy wygląd stał się powodem do kpin i okrutnych żartów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nietypowy problem 

Olga pierwsze siwe pasemko włosów na swojej głowie zauważyła tuż po swoich 16 urodzinach. Z czasem siwizna zaczęła się rozszerzać. Szybko zyskała w szkole pseudonim "babcia" i była wytykana palcami przez swoich rówieśników. Ta przedwczesna siwizna związana była z traumatycznym przeżyciem, którego doświadczyła. 

Problem zaczął się tuż po śmierci jej ojca, którą dziewczyna mocno przeżyła. Od tamtego momentu jej życie zamieniło się w ciągłą batalię i nieustanne tłumaczenie swojego nietypowego koloru włosów. 

- Pierwsze siwe pasemko zauważyłam u siebie po 16. urodzinach. Zmarł mi wtedy tata, miałam bardzo stresu i myślę, że to wywołało siwienie. Teraz już się przyzwyczaiłam, ale w czasach szkolnych było trudno - wspomina tamte czasy Olga. 

Część osób do tej pory nie jest w stanie uwierzyć w to, że siwy to naturalny kolor włosów 26-latki. Spotykała się z zarzutami, że podąża za absurdalnymi trendami. Wcześniej robiła wszystko, żeby ukryć siwiznę, teraz nauczyła się ją akceptować i woli eksponować ten kolor, niż niszczyć swoje włosy kolejnymi farbami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Nastolatka w prosty sposób została oceniona przez kolegów ze szkoły, a w trakcie swojego dorosłego życia również nieustannie musiała borykać się z komentarzami osób ze swojego otoczenia. Teraz jest wolna i z dumą nosi swoją oryginalną siwiznę. 

Źródło: Screen/WP/Archiwum Prywatne

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Polaków odciętych od 500 plus. Ty także możesz mieć problem
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł