Wszyscy myśleli, że to grypa. Po 3 tygodniach nastolatka zakrztusiła się własną krwią, sekcja zwłok ujawniła bolesną dla rodziny prawdę

Wszyscy myśleli, że to grypa. Po 3 tygodniach nastolatka zakrztusiła się własną krwią, sekcja zwłok ujawniła bolesną dla rodziny prawdę Źródło: facebook.com

Nastolatka zmarła w przerażających okolicznościach. Gdy rodzina 14-latki myślała, że dziewczyna choruje na grypę, jej organizm był atakowany przez niebezpieczne bakterie. Sekcja zwłok obnażyła zdumiewającą prawdę.

Nastolatka od kilku dni uskarżała się na kaszel i ból gardła. Dziewczyna, która ledwie dni wcześniej opuściła szpital po leczeniu się na cukrzycę, wracała do pełni zdrowia pod okiem kochających rodziców. Pewnego dnia stało się coś niespodziewanego - dziewczynka zmarła w wyjątkowo smutnych okolicznościach. Sekcja zwłok pokazała przerażającą prawdę.

Nastolatka zmarła po wyjściu ze szpitala. Myślała, że choruje na grypę

Często po wyjściu ze szpitala dochodzi do zachorowań na grypę, czy inne przewlekłe choroby. Rodzina 14-letniej Jade Owens myślała, że dziewczyna zaraziła się jakąś chorobą po tym, jak zmagała się z cukrzycą w jednym z amerykańskich ośrodków zdrowia. Nastolatka zgłaszała bóle gardła, miała także kaszel, ale nikt nie brał tego na poważnie. Jak się jednak okazało, był to gwóźdź do trumny dla dziewczyny.

Pewnego dnia dziewczyna zaczęła kasłać własną krwią. Ilość plwociny była tak duża, że nastolatka zachłysnęła się i straciła życie. Jak się okazało, wcale nie była chora na grypę. Cierpiała na chorobę, z którą zmaga się ledwie jedna osoba na milion.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekcja zwłok wykazała prawdę

Osoby badające Jade po śmierci stwierdziły, że w gardle dziewczyny znajdowała się mukormykoza, a więc specyficzna grzybica. To przez nią naderwały się ścięgna w krtani dziewczyny, co doprowadziło do pojawienia się krwawienia. Wirus grzybiczny zaistniał najprawdopodobniej przez największą pasję nastolatki, jaką było jeździectwo. Według przypuszczeń, bakterie pochodzenia zwierzęcego mogły doprowadzić do rozwinięcia się tej rzadkiej przypadłości.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Rodzina nie może wybaczyć sobie lekceważenia kaszlu swojej zmarłej krewnej. Gdyby przyszli z dziewczyną do lekarza, aby ją zbadał, 14-latka dalej by żyła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła
     

Źródło: o2

Następny artykuł