Nastolatka dostała szlaban. Jej reakcja wymagała interwencji straży pożarnej, policji i karetki

Nastolatka dostała szlaban. Jej reakcja wymagała interwencji straży pożarnej, policji i karetki Źródło: flickr/lukas_plewnia/

Nastolatka nie zamierzała przystawać na warunki rodziców, którzy oznajmili jej, że dostaje szlaban. Dziewczynę niezwykle to zdenerwowało, czego nie zamierzała ukrywać. Wpadła w szał i o mal nie zrobiła czegoś bardzo złego.

Nastolatka nie była w stanie zrozumieć, dlaczego dostała zakaz na wychodzenie z domu. Chyba każdy rodzic, który choć raz zabronił czegoś swojemu dziecku wie, że ich reakcje bywają naprawdę różne. Trudno było jednak przewidzieć, że ta dziewczyna posunie się aż tak daleko. Sprawa szybko stała się na tyle poważna, że wymagała interwencji odpowiednich służb. 

Nastolatka dostała szlaban i wpadła w szał. O mały włos nie doszło do tragedii 

Do porażającego zdarzenia doszło w miniony czwartek w Oświęcimiu na Osiedlu Chemików. Około godziny 21:00 funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie od matki 16-latki, która z przerażeniem poinformowała, że jej córka stoi na parapecie i grozi, że z niego skoczy. Już chwilę po otrzymaniu zgłoszenia na miejscu zjawiło się pogotowie, straż pożarna i policja. Mundurowi zaczęli rozkładać poduszkę asekuracyjną i podjęli pertraktacje. 

W tym samym czasie, kilku funkcjonariuszy wbiegło do mieszkania i wykorzystując chwilową nieuwagę dziewczyny, ściągnęli ja z parapetu i przekazali w ręce ratowników medycznych. Szybko udało się ustalić, że kilka godzin wcześniej 16-latka dostała od rodziców szlaban na wychodzenie z domu, przez co postanowiła się upić, a następnie wygrażała, że popełni samobójstwo. Specjaliści przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało ponad 1 promil alkoholu w wydychanym przez nią powietrzu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kto sprzedał alkohol nieletniej? 

Nastolatka została przewieziona do szpitala, a policja wszczęła śledztwo, chcąc ustalić, kto sprzedał alkohol niepełnoletniej dziewczynie. Jeżeli funkcjonariuszom uda się odnaleźć winnego, najprawdopodobniej zostaną wyciągnięte wobec niego konsekwencje. Nie wykluczone również, że specjaliści będą chcieli przebadać 16-latkę pod kątem psychiatrycznym i tym samym odkryć, dlaczego zareagowała w tak emocjonalny sposób.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. Ujawniono zdjęcie 17-letniej Kingi Dudy z ojcem. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Prezydent jest prawie nie do poznania!
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News