Nastolatka poniżyła kolegę ze szkoły. Po 5 latach zdecydował się zemścić

Nastolatka poniżyła kolegę ze szkoły. Po 5 latach zdecydował się zemścić Źródło: youtube.com/Сiekawostki ze świata

Nastolatka nie miała dla niego litości. Nadwaga szkolnego kolegi była dla niej powodem do żartów, lecz nie tylko. Pokazując swoją wyższość, zyskiwała popularność wśród rówieśników. Chłopak kompletnie się załamał.

Nastolatka w perfidny sposób żartowała sobie z kolegi z nadwagą. Nie sądziła, że przyjdzie jej ponieść konsekwencje tych zachowań 5 lat później. Siedziała, jak wryta.

Nastolatka śmiała się z jego nadwagi, wyzywała i wytykała palcami

Chłopak od zawsze był nieco bardziej "przy kości". Przez swoją wagę stał się obiektem drwin w swojej szkole. Anthony Bayer na każdym kroku słyszał przytyki, wyzwiska, nie był mile widziany w towarzystwie, kiedy dochodziło do pozaszkolnych spotkań. Nie było mowy o tym, aby wśród znajomych z klasy znalazł sobie przyjaciela, a co dopiero żeby mógł szukać powodzenia u płci pięknej. 

W szkole była pewna dziewczyna, niezwykle piękna i popularna, a każdy z nastolatków chciał umówić się z nią. Anthony postanowił zaprosić ją na szkolną dyskotekę. Stwierdził, że najwyżej go wyśmieje i sprawa się zakończy. Ku jego zdziwieniu, dziewczyna ochoczo przyjęła jego zaproszenie. Chłopak kupił więc garnitur, poszedł do fryzjera, a nawet wynajął limuzynę. Kiedy otworzyła mu drzwi swojego domu, powiedziała: "Sorry, ale jesteś za gruby i nie zmieścisz się w futrynie" i zamknęła je z powrotem. Anthony nie poddał się i poszedł sam na potańcówkę, jednak wszyscy wytykali go palcami.

Mszcząc się, osiągnął sporą satysfakcję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anthony po tym incydencie postanowił wziąć się za siebie. Stwierdził, że może pozbyć się kilogramów, dzięki czemu będzie lepiej postrzegany przez innych. Odstawił fast foody, które jadł nawet na śniadanie. Na słodkie napoje gazowane, lody i pizze nawet nie spoglądał. Zapisał się też na siłownię. W krytycznym momencie ważył 157 kg. Chciał też podnieść swoją samoocenę, która została "zmasakrowana" przez docinki innych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu
2. Nagle rozległy się strzały, ktoś otworzył ogień do polskich harcerzy. Dramat na obozie, trwa akcja służb

Anthony mocno schudł, wypracował masę mięśniową godną pozazdroszczenia. Pewnego dnia napisała do niego dziewczyna, która wtedy go wyśmiała. Przeprosiła go i sama zaprosiła na randkę. Kiedy doszło do spotkania w restauracji chłopak po 20 minutach wstał i przeprosił, ponieważ "musi już uciekać" i wyszedł, pozostawiając zdziwioną koleżankę samą sobie. Chciał pokazać jej, jak czuł się wtedy, kiedy ośmieszyła go przed całą szkołą. Zemsta wyszła mu z klasą.

Fot. youtube.com/Сiekawostki ze świata

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Pies nie znosił kąpieli. Pewnego dnia właściciele zajrzeli do łazienki i zdębieli, zobaczyli, co robił z dziećmi
  5. Wielki smutek, tragedia podczas nabożeństwa. 20 osób nie żyje, 16 jest poważnie rannych

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News