Oto drugie, zaskakujące oblicze 17-letniej zwyciężczyni "The Voice od Poland". Mowę odbiera, nastolatka jest taka zdolna

Oto drugie, zaskakujące oblicze 17-letniej zwyciężczyni "The Voice od Poland". Mowę odbiera, nastolatka jest taka zdolna Źródło: Fot. YouTube / The Voice of Poland

Nastolatka, która zwyciężyła "The Voice of Poland", jest wszechstronnie uzdolniona. Alicja Szemplińska,oprócz fantastycznego talentu wokalnego, może pochwalić się również wieloma innymi umiejętnościami.

Wczorajszy finał "The Voice of Poland" wygrała nastolatka Alicja Szemplińska. 17-letnia wokalistka wykonała utwory "As" George Michaela i Mary J. Blige, "Show must go on" zespołu Queen, "Litanię" Edyty Górniak oraz swoją autorską piosenkę. Zarówno widzowie zgromadzeni przed telewizorami, jak i jurorzy programu, byli zachwyceni.

- Nie jesteś z tej planety - powiedział oczarowany Michał Szpak.

Wschodząca gwiazda była zaskoczona wygraną. 

- To, co wydarzyło się dziś na scenie programu “The Voice of Poland” jest ponad moimi marzeniami. Dziękuję każdemu z osobna, bez was by się nie udało" - napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie. 

Nastolatka nie tylko znakomicie śpiewa

Alicja pochodzi z Ciechanowa, gdzie wciąż uczy się w liceum. W ciągu ostatnich miesięcy o jej niesamowitym talencie wokalnym przekonały się miliony Polaków. Wczorajszym występem zupełnie zmiażdżyła konkurencję. Internauci wróżą dziewczynie wielką karierę i już zachęcają ją do wzięcia udziału w eliminacjach do przyszłorocznej Eurowizji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, śpiewanie to jednak niejedyna mocna strona 17-latki. Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie ma fantastyczne oceny ze wszystkich przedmiotów. Bardzo sumiennie podchodzi do szkolnych obowiązków i od zawsze na koniec roku przynosi świadectwa z czerwonym paskiem. Bez wątpienia jest bardzo inteligentna i ma talent do nauki. Na tym jednak nie koniec jej niezwykłych zdolności, które odbierają mowę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Alicja pisze wiersze do szuflady 

Okazuje się, że zwyciężczyni "The Voice of Poland" może pochwalić się niesamowitymi zdolnościami literackimi. Alicja nie tylko śpiewa, ale też sama pisze teksty piosenek, a także na jaw wyszło, że tworzy wiersze do szuflady. Być może dzięki wzrastającej popularności 17-latki po programie, jej twórczość poetycka w końcu ujrzy światło dzienne i zachwyci Polaków, podobnie jak jej śpiew. Póki co w sobotę odbyła się premiera jej debiutanckiego singla "Prawie my", który również wielu jej fanów oceniło jako niezwykle udany. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News