Uczyła biologii w kościele. Gdy wyszło na jaw, co na lekcjach robiła z nastolatką, ksiądz prawie dostał zawału

Uczyła biologii w kościele. Gdy wyszło na jaw, co na lekcjach robiła z nastolatką, ksiądz prawie dostał zawału Źródło: Facebook/AlisaAndrews

Nastolatka razem z nauczycielką na lekcji biologii w kościele robiły rzeczy, które przyprawiają o zawrót głowy. Gdy o zdarzeniu dowiedział się ksiądz, prawie dostał zawału.

Nastolatka uwielbiała swoją szkolę. Jej rodzice nie mogli się nadziwić, czemu ich dziecko, tak chętnie spędza w niej czas. Okazało się, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż wszyscy zakładali. Teraz wyszła na jaw prawda dotycząca młodej dziewczyny i jej nauczycielki. 

Nauczycielka i nastolatka były w związku

Alisa Andrews, ma 50 lat, jest szczęśliwą mężatką z dwójką dzieci. Jej wielką pasją zawsze było uczenie innych, dlatego, gdy ksiądz zaproponował jej pracę w parafialnej szkole, zgodziła się bez zastanowienia. Przez wiele lat spełniała swoje marzenia o edukacji młodzieży, którym przekazywała wiedzę z zakresu biologii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko się zmieniło, kiedy w zeszłym tygodniu Alisa Andrews została aresztowana. Kobietę podejrzewano o uprawianie seksu z jedną z uczennic. To ksiądz pracujący razem z nauczycielką biologii doniósł na policję, jakoby Andrews i nastolatka ze sobą współżyły. 

Podczas jednego z przesłuchiwań nastolatki wyszło na jaw, że obie kobiety od dawna są ze sobą w bliskiej relacji. Nie tylko współżyją, ale także się kochają i zależy im na sobie. 

Została wypuszczona z więzienia

Zgodnie z prawem obowiązującym w Arkansas nauczycielka nie może zostać oskarżona o odbywanie stosunków z osobą niepełnoletnią. Może za to odpowiedzieć za przymuszanie niepełnoletniej osoby do relacji intymnych, wywierając na nią wpływ jako osoba z większym autorytetem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Kobieta jak do tej pory nie usłyszała zarzutów, a z więzienia została wypuszczona za kaucją. Najprawdopodobniej sąd wytoczy jej sprawę związaną z wykorzystywaniem osób nieletnich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha
  5. Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

źródło: metrocouk

Następny artykuł