Brzuch 16-latki nie przestawał rosnąć. Kiedy lekarze dowiedzieli się, co jest w środku, podjęli pilną decyzję

Brzuch 16-latki nie przestawał rosnąć. Kiedy lekarze dowiedzieli się, co jest w środku, podjęli pilną decyzję Źródło: Gazette Live

Nastolatka miała ogromny i nietypowy problem, jej brzuch zaczął w niekontrolowany sposób rosnąć, powodował też ogromny ból. Gdy lekarze odkryli, co znajduje się w środku, podjęli natychmiastową decyzję. Nie było chwili do stracenia.

Nastolatka z Middlesbrough w Wielkiej Brytanii zmierzyła się z bardzo nietypowym problemem. Z dnia na dzień jej brzuch zaczął rosnąć, dziewczyna nie była w stanie tego kontrolować. Bez przerwy powiększający się brzuch zaczął również powodować ogromny ból. Stan nastolatki pogorszył się do tego stopnia, że musiała iść do lekarza. Gdy lekarze odkryli, co jej jest, natychmiast została hospitalizowana.

Nastolatka miała ogromny problem, lekarze byli w szoku

Stan nastolatki pogarszał się z dnia na dzień, jej brzuch ciągle rósł i jednocześnie sprawiał ogromny ból. Gdy dziewczyna zgłosiła się do lekarza, ten uznał, że dziewczyna zapewne jest w szóstym miesiącu ciąży. Pierwsza, wstępna diagnoza nie okazała się jednak trafna, nie zgadzała się jedna kwestia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pierwszy rzut oka, nastolatka wydawała się być w ciąży, jednak po kilku badaniach okazało się, że nie jest to prawda. Zarówno lekarze, jak i dziewczyna byli w szoku. Okazało się, że na jednym z jajników pojawiła się torbiel. Była ogromna, miała średnicę aż 33 cm, naciskała również na jedną z nerek tak mocno, że mogła w każdej chwili pęknąć, co skończyłoby się tragedią. Na szczęście dziewczyna trafiła na czas do szpitala. 

Po postawieniu diagnozy lekarze nie mogli czekać ani chwili, trzeba było działać. Dziewczyna została natychmiastowo operowana. Torbiel została usunięta, a woda, która się w niej znajdowała, odprowadzona. Bethany po zabiegu straciła aż 13 kilogramów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice

2. Minister Edukacji właśnie wydał oświadczenie. Wiadomo już, co z powrotem uczniów do szkół przed wakacjami

- Jestem bardzo wdzięczna… Szpitale spotykają się często z falami krytyki, ale ja nie jestem w stanie im wystarczająco podziękować, za to co dla mnie zrobili - wyznała Bethany Gazette Live. Dziewczyna miała ogromne szczęście, że odpowiednio szybko znalazła się w szpitalu i zajął się nią wykwalifikowany personel. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dzisiaj MEN wprowadza nowe zmiany. Co czeka uczniów szkołach?
  2. Córka Lewandowskich ma wielki talent. Niesamowite, że tyle potrafi już w wieku 3 lat
  3. Pięknie zdobi ogród i nie wymaga żadnej pielęgnacji. Dzięki niej każdego roku będziesz pękać z dumy
  4. Przez pandemię szef zmniejszył twoje wynagrodzenie? Niestety, nie mamy dobrych wieści
  5. Niemal 2 miliony Polaków zażywa jeden lek. Uwaga, może zwierać rakotwórczą substancję
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News