Dwie kobiety pobiły i związały nastolatka, potem brutalnie go zgwałciły. Poszło o telefon

Dwie kobiety pobiły i związały nastolatka, potem brutalnie go zgwałciły. Poszło o telefon Źródło: Pixabay

Nastolatek najpierw został związany i pobity, a później brutalnie zgwałcony przez dwie kobiety. Sprawą zajęła się policja, która błyskawicznie zatrzymała sprawczynie i odprowadziła je na komisariat. Trudno uwierzyć w powód, dla którego zgotowały chłopakowi takie piekło.

Nastolatek padł ofiarą okrutnego gwałtu. Okazuje się, że kobiety nagrały całe zajście i groziły swojej ofierze opublikowaniem nagrania w sieci. Chłopak był jednak sprytniejszy, i usypiając ich czujność, zgłosił sprawę odpowiednim służbom. Jak podają zagraniczne media, sprawczynie nie zostaną bez kary. 

Nastolatek związany i zgwałcony przez dwie kobiety. Poszło o telefon

22-letnia Rosjanka zaprosiła do swojego mieszkania 19-latka i poprosiła o naprawę telefonu. Chłopak oznajmił, że musi pójść do swojego mieszkania po niezbędne narzędzia, a gdy wrócił, zamiast jednej, czekały na niego dwie kobiety. Obie oskarżyły go o zniszczenie ekranu smartfona i zażądały od niego 3000 rubli, jednak nastolatek, wiedząc, że nie jest niczemu winien, nie zamierzał ofiarować im pieniędzy. 

Wówczas młodsza kobieta razem ze swoją 32-letnią koleżanką związały chłopaka i brutalnie pobiły. Jakby tego było mało, po chwili okrutnie go zgwałciły przy pomocy zabawki erotycznej. Zajście zarejestrowały kamerą wspomnianego wcześniej telefonu i zagroziły swojej ofierze, że jeżeli nie zdecyduje się na spłacenie okupu, wrzucą film do sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawą zajęła się policja 

Postawiony pod ścianą 19-latek wyznał, że aby zapłacić pieniądze których żądają, musi udać się do swojego mieszkania. Sprawczynie wypuściły go bez większego zastanowienia, a w tym czasie chłopak zamiast do mieszkania, poszedł na policję i zgłosił przestępstwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę

2. Pies cały czas chodził za właścicielką i wąchał jej nos. Kobieta poszła do lekarza i usłyszała straszną diagnozę

Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli odpowiednie działania, zatrzymując 22 i 32-latkę. Po odprowadzeniu na komisariat obie przesłuchano, a smartfon zabezpieczono jako materiał dowodowy. Na telefonie znaleziono nagranie, na którym zostało ukazane przestępstwo, jakiego dopuściły się wobec chłopaka. Obecnie wyczekują na proces i jak możemy się dowiedzieć, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4-latka pogryziona w Pendolino. Personel nie udzielił ŻADNEJ pomocy
  2. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  3. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  4. Duchowny adoptował 70 dzieci, myśleli, że jest święty. Okazało się, że za zamkniętymi drzwiami zgotował im piekło
  5. Przedszkolanki nie chcą 2-letniej Zosi w żłobku. Ich tłumaczenie jest tak żenujące, że aż robi się przykro

Źródło: daily mail 

Następny artykuł