Próba porwania trójki małych dzieci, do akcji wkroczył 16 latek. Nagranie sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia

Próba porwania trójki małych dzieci, do akcji wkroczył 16 latek. Nagranie sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia Źródło: Twitter.com robbystarbuck

Nastolatek zachował się w nieprawdopodobny sposób, wszystko zostało nagrane przez kamerę. Mężczyzna chciał porwać troje dzieci, sytuacja była bardzo groźna.

Nastolatek zadziwił wszystkich, jego zachowanie jest niewiarygodne. Mężczyzna podjął próbę porwania trójki dzieci, matka rodzeństwa była zupełnie bezradna. Wszystko nagrały kamery w lokalnym sklepie, wideo zostało udostępnione w sieci i wstrząsnęło internautami.

Nastolatek zareagował błyskawicznie

Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji benzynowych niedaleko miasta Las Cruces w stanie Nowy Meksyk w USA. 16-letni Canaan Bower tankował swojego pickupa, kiedy nagle usłyszał krzyki. Natychmiast ruszył w kierunku, z tórego dobiegał hałas. Gdyby nie jego szybka reakcja, mogło dojść do prawdziwej tragedii.

Zamieszanie spowodowane było napaścią na matkę z trójką dzieci. Kobieta zeznała, że wysiadła z autobusu i czekała z rodzeństwem na kierowcę Ubera. Wtedy do rodziny podszedł 22-letni Daniel Arroyo Beltran, chwycił 2-letniego syna kobiety i kazał oddać jej dwójkę pozostałych dzieci. Świadkowie przekazali funkcjonariuszom policji, że napastnik uderzył matkę oraz próbujących jej pomóc przechodniów. Kobieta uciekła w stronę pobliskiego sklepu, jednak 22-latek zdołał wejść do środka. Sytuacja była bardzo niebezpieczna. Wtedy do akcji wkroczył bohaterski nastolatek.

Nastolatek uratował trójkę dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Canaan Bower wbiegł do sklepu, obalił napastnika na ziemię, a później trzymał go do chwili przyjazdu policjantów. Dzięki jego zdecydowanej reakcji, udało się zatrzymać 22-latka i udaremnić porwanie trójki dzieci. Nastolatek na co dzień uczy się w Mayfield High School i trenuje zapasy. 16 lutego został mistrzem na poziomie District 3-5A w wadze ciężkiej. Mierzy 188 centymetrów wzrostu i waży 129 kilogramów, dlatego nie miał problemów z obezwładnieniem 70-kilowego 22-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia

2. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Napastnik został aresztowany, postawiono mu zarzuty pobicia, napaści, wykorzystywania dzieci oraz porwania. Wcześniej był już dwukrotnie zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu, posiadanie narkotyków, ucieczkę z miejsca zdarzenia i fizyczną obronę przed aresztowaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

źródło: MMA Rocks

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News