Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy

Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy Źródło: .

Nastolatek był dręczony w wyjątkowo okrutny sposób. Nie wytrzymał tego psychicznie i postanowił popełnić samobójstwo. Po fakcie ojciec chłopca dowiedział się o tym, z czym jego syn musiał codziennie zmagać się w szkole.

Nastolatek z Szanghaju popełnił samobójstwo - wypił pestycydy. W momencie śmierci chłopiec miał tylko 14 lat. Powód? Dręczenie w szkole. Jak się okazuje, poniżali go nie tylko uczniowie: nauczyciele także wyśmiewali się z niego. Poniżenie, którego doświadczał każdego dnia, doprowadziło go do najbardziej dramatycznej decyzji - nastolatek targnął się na swoje życie. 

Nastolatek powiedział ojcu, że nauczyciele również są do niego uprzedzeni 

14-letni Lu Shijue z Szanghaju 14 listopada wrócił ze szkoły wyjątkowo smutny. Niedługo wcześniej jego ojciec otrzymał informację, że syn nie radzi sobie w szkole i ma fatalne oceny. Uczeń wyznał mu, że nauczyciele są do niego uprzedzeni i traktują go gorzej niż rówieśników.

Chłopiec był w tak ciężkim stanie psychicznym, że w pewnym momencie wybiegł z domu. Ojciec próbował go dogonić, ale nie zdążył na czas. Lu na jego oczach wypił pół butelki pestycydów. Mimo błyskawicznej interwencji ratowników medycznych, chłopak zmarł w szpitalu dzień później w wyniku niewydolności oddechowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Powód szydzenia z chłopca był wyjątkowo okrutny

Zrozpaczony ojciec wyznał, że syn przebywał głównie z dziadkami, z którymi mieszkał na farmie, podczas gdy on dużo podróżował w celach zarobkowych. Niełatwo było utrzymać mu rodzinę po rozwodzie z żoną, na której pomoc nie mógł liczyć. Nastolatek po rozstaniu rodziców całkowicie zamknął się w sobie i nikomu nie mówił o tym, jak cierpi. Zresztą, ojca nigdy nie było w domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Jednak przyczyna samobójstwa chłopca leżała gdzieś indziej - w szkole. Pogrążony w żałobie ojciec dowiedział się, że jego dziecko regularnie dręczyli rówieśnicy. Nauczyciele wcale nie zachowywali się lepiej. Powód ich drwin? Nastolatek był biedny. Niższy status majątkowy chłopca wystarczył, żeby doszczętnie zniszczyć mu psychikę. I życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas
  2. Pracownik skupu złomu zauważył pod bramą dziwną rzecz. Przyjrzał się bliżej, pobladł i od razu wyciągnął telefon
  3. Bajecznie prosty przepis na idealny sernik bez pieczenia. Zachwyca orzechowym smakiem, doskonale sprawdzi się na świąteczny stół
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala  
  5. Następna DZIURA w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: Jest pozytywnie 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News