Ksiądz nie przeżył tortur. Wykorzystywany przez duchownego nastolatek zemścił się bezlitośnie

Ksiądz nie przeżył tortur. Wykorzystywany przez duchownego nastolatek zemścił się bezlitośnie Źródło: unsplash/ James L.W

Nastolatek z Francji postanowił zemścić się na swoim oprawcy. 19-letni mężczyzna, który próbował odebrać sobie życie z powodu księdza-pedofila postanowił, że sam wymierzy sprawiedliwość w miejscu, w którym jej nie zaznał. Starszy kapłan był bity, torturowany, a koniec końców zabity. Tą sprawą żyje cała Francja.

Nastolatek znalazł się w więzieniu po tym, jak zabił księdza pedofila. 19-latek, który wiele lat wcześniej był molestowany przez zboczeńca, postanowił ostatecznie zemścić się na swoim oprawcy. Wszedł do jego mieszkania i z zimną krwią zamordował duchownego, używając do tego krucyfiksu. Przedtem jednak torturował go przez wiele godzin.

Nastolatek zabił księdza. Tą historią żyje cała Francja

19-letni mieszkaniec Agnetz, w departamencie Oise na północy Francji przez lata cierpiał na depresję spowodowaną przez księdza zboczeńca. Duchowny, który pełnił posługę od 1960, przebywał w domu księży emerytów. Jego odejście w 2009 roku spowodowane było licznymi skandalami seksualnymi i przestępstwami na tle pedofilskim. Jedną z ofiar był w wieku zaledwie kilku  jego późniejszy morderca.

Młody mężczyzna przez całe lata żył traumą spowodowaną przez księdza. Próbował się leczyć, chodził na terapię, a nawet targnął się na swoje życie. Jednak to, co się stało, nie dawało mu spokoju i raz na zawsze postanowił uporać się ze swoim oprawcą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyjątkowo brutalne morderstwo

19-latek wpadł do domu starszego księdza i ogłuszył go, po czym zaczął prawdziwy festiwal tortur. Francuska policja mówi o pobiciu, znęcaniu się i kaleczeniu duchownego, które miało trwać kilka godzin. Kiedy ofiara konała, młody mężczyzna wziął krucyfiks i wepchnął go do gardła księdza, zostawiając go na pewną śmierć w wyniku uduszenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie

2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Ta zbrodnia we Francji traktowana jest jako akt zemsty za krzywdy. Proces 19-latka bacznie śledzi opinia publiczna, która zastanawia się, jaki będzie wyrok sądu, zważając na okoliczności popełnionego zabójstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzice zmarłej Gabrysi nie mają nawet chwili spokoju. Na rodzinę wylała się fala hejtu
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Fani Kasi Cichopek zobaczyli jej świąteczne zdjęcie i oniemieli. Ukrywa ciążowy brzuszek?
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Tylko mistrz znajdzie na zdjęciu kota szybciej niż w 20 sekund. Ukrywa się w szczególnie zaskakującym miejscu

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News