Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje 17-latek

Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje 17-latek Źródło: Pixabay/Arcaion

Nie żyje nastolatek, niestety potwierdziła się najgorsza możliwa wersja wydarzeń. Tragiczne doniesienia z województwa łódzkiego. Pomimo prób uratowania 17-latka, nie udało się mu pomóc. Rodzina jest pogrążona w żałobie. Policjanci wyjaśniają okoliczności okropnego wypadku.

W Miedznej Murowanej doszło do tragedii - nie żyje nastolatek. Policja ustala szczegóły tego, w jaki sposób doszło do tragicznego wypadku. Znamy już pierwsze fakty. 17-latka próbowano reanimować, niestety nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Smutne doniesienia z centralnej Polski.

Tragiczne doniesienia - nie żyje nastolatek

Jak wynika z pierwszych ustaleń, chłopiec utonął w zbiorniku retencyjnym w Miedznej Murowanej w gminie Żarnów (powiat opoczyński, województwo łódzkie). Podjęto próby reanimacji chłopaka, niestety nie udało się go uratować. Policja prowadzi już czynności dochodzeniowe w celu ustalenia, jak doszło do wypadku.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się po godzinie 18.00 w niedzielę. W miejscowości Miedzna Murowana grupa młodych ludzi spędzała czas nad zalewem. Dwóch chłopców nagle poszło popływać, niestety dla jednego z nich zakończyło się to tragicznie. Teren objęty jest zakazem kąpieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Dwóch chłopców postanowiło popływać, mimo że cały zbiornik wodny objęty jest zakazem kąpieli. Sytuacja wymknęła się spod kontroli i obaj zaczęli tonąć. Jednego z nich zauważył przepływający nieopodal kajakarz, który pomógł nastolatkowi wydostać się na brzeg - poinformowała Barbara Stępień z Powiatowej Komendy Policji w Opocznie. Drugi chłopak zniknął pod wodą. Na miejsce niezwłocznie wezwano służby ratunkowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie ogłoszono najwyższy stopień zagrożenia w Polsce. Porażające informacje przekazał Polsat

2. Nieoczywiste objawy raka piersi. Nie wolno ich lekceważyć

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, strażacy oraz płetwonurkowie, którzy natychmiast podjęli się poszukiwań 17-letniego chłopca. Po jakimś czasie odnaleziono go oraz wyciągnięto z wody. Próby reanimacji niestety nie przyniosły skutku i chłopak zmarł. Zalew, nad którym młodzież spędzała czas, był objęty zakazem kąpieli. Pamiętajmy, by nie wchodzić do wody w takich miejscach, ponieważ może się to skończyć tragicznie. Więcej o zasadach bezpieczeństwa, jakie należy zachować nad wodą, pisaliśmy TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  3. Woda porwała samochód, utknął pod mostem. Wstrząsające zdjęcia z polskiej miejscowości
  4. Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”. Dwie wielkie gwiazdy walczą o fotel jurora, kogo byście wybrali?
  5. Porażające dane z Polski. Od początku wakacji życie straciło już 15 osób, każdego dnia nowe ofiary
  6. Skandal, pracownik komisji fałszował karty do głosowania. Wiemy, któremu kandydatowi chciał zaszkodzić

Źródło: Radio Zet

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News