Już nic nie byli w stanie zrobić, kiedy zorientowali się, że doszło do tragedii. 17-latek nie miał żadnych szans

Już nic nie byli w stanie zrobić, kiedy zorientowali się, że doszło do tragedii. 17-latek nie miał żadnych szans Źródło: Pixabay Legolasek

Nastolatek, który niedawno zaginął, nie żyje. Po dwóch dniach poszukiwań potwierdzono śmierć 17-latka. Chłopak nie miał żadnych szans. Jego zwłoki odnaleźli pracownicy zoo. Policja nie wyklucza zabójstwa.

Nastolatek był poszukiwany przez dwa dni. Chłopak ostatni raz był widziany w pobliżu domu. Wyszedł z niego w ciągu dnia i zniknął bez śladu. Dzisiaj policja potwierdziła smutną wiadomość - 17-latek nie żyje. Jego zwłoki odnaleźli pracownicy zoo, a okoliczności śmierci wciąż pozostają niewyjaśnione. Policja nie wyklucza jednak zabójstwa. Zrozpaczeni rodzice apelują do służb.

Nastolatek wyszedł z domu, by skosić trawę i więcej do niego nie wrócił. Po tym, jak rodzina zaalarmowała służby, policja szukała 17-latka przez dwa dni. Dzisiaj potwierdzono informacje o śmierci chłopaka. Ciało odnaleźli pracownicy miejscowego zoo, którzy akurat karmili zwierzęta w ogrodzie zoologicznym. Okoliczności pozostają niewyjaśnione, a policja nie wyklucza zabójstwa. Rodzice zmarłego jednak za wszystko obwiniają dyrekcję zoo. Zarząd nie zgadza się z tymi zarzutami.

Nastolatek znaleziony w klatce lwów

Nastolatek został znaleziony w klatce przez pracowników zoo, którzy w tym czasie karmili lwy. Do tego strasznego wydarzenia doszło w ogrodzie zoologicznym w Lahaur w Pakistanie. Po tym, jak 17-letni Muhammad Bilal wyszedł z domu i nie wrócił, jego rodzice zgłosili zaginięcie na policji. Służby przez dwa dni szukały chłopaka bez skutku. Dzisiaj potwierdzono jego śmierć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż mogłoby się wydawać, że nastolatek utknął w klatce z lwami i został zabity przez dzikie zwierzęta, policja bierze pod uwagę inne okoliczności. Służby nie wykluczają morderstwa. Według funkcjonariuszy, ktoś mógł wcześniej uśmiercić 17-latka i wrzucić jego zwłoki do klatki, aby uniknąć kary. Zrozpaczeni rodzice winą obarczają dyrekcję zoo. Ich zdaniem zabezpieczenia w ogrodzie zoologicznym są niewystarczające.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielu Polaków w żałobie. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł wielce zasłużony polityk

2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Zarząd jednak nie rozumie, jak nastolatek mógł przedostać się przez ogrodzenie. Zdaniem dyrekcji płot oddzielający zwiedzających od dzikich zwierząt jest wystarczający i chłopak musiałby się wyjątkowo natrudzić, by go pokonać. Bez względu na okoliczności, tragiczne wydarzenie jest ciosem dla rodziny Mahommeda. Bliscy uważają, że mógł wybrać się do ogrodu zoologicznego, żeby odwiedzić swojego wujka, który tam pracował. Sprawa jego śmierci pozostaje w toku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział pojawienie się koronawirusa. Jasnowidz zabrał głos w sprawie epidemii
  2. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  3. Od jutra posypią się drakońskie kary. Nie dopilnujesz jednej rzeczy - zapłacisz krocie
  4. Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? W sieci pojawiły się porażające informacje
  5. Skandal po odcinku Sanatorium miłości. Musiała interweniować TVP
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News