Niewyobrażalna tragedia w zachodniej Polsce. Nastolatek nie miał żadnych szans, okropna śmierć

Niewyobrażalna tragedia w zachodniej Polsce. Nastolatek nie miał żadnych szans, okropna śmierć Źródło: publicdomainpictures

Mimo prób reanimacji w Wielkopolsce zmarł nastolatek. O wypadku służby zawiadomił kolega zmarłego. Chociaż pomoc szybko pojawiła się na miejscu, 17-letni chłopak nie przeżył. Jak podaje stacja RMF FM, policja zajmie się wyjaśnieniem dokładnych okoliczności, w jakich doszło do tragedii. Wiadomo jednak, że nastolatek w przeszłości już podejmował ryzykowne zajęcia.

W nocy z poniedziałku na wtorek służby otrzymały telefon z informacją, że nastolatek spadł ze słupa energetycznego. Upadek z kilkunastu metrów skończył się tragicznie. Ratownicy próbowali reanimować 17-latka, ale niestety nie mogli pomóc. Dramatyczne wydarzenie miało miejsce w Biedrusku niedaleko Poznania.

O tym, że nastolatek spadł ze słupa energetycznego, policja dowiedziała się od jego kolegi. Znajomy 17-latka powiadomił służby po tym, jak zobaczył dramatyczne wydarzenie. Według stacji RMF FM chłopak wspiął się na 15-metrowy słup, następnie spadł z niego po dotknięciu przewodów. Relacje z wydarzenia zdał reporter, Mateusz Chłystun. Policja będzie wyjaśniała okoliczności wypadku.

Niedaleko Poznania zginął nastolatek

Z artykułu stacji RMF FM możemy dowiedzieć się, że tragicznie zmarły nastolatek już wcześniej ryzykował, wspinając się na opuszczone budynki. Próba wejścia na 15-metrowy słup energetyczny skończyła się jednak fatalnie. Ratownicy i funkcjonariusze policji pojawili się na miejscu, jak tylko otrzymali wezwanie od kolegi zmarłego 17-latka. Próby reanimacji jednak nie pomogły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Świadkiem tego zdarzenia był dwa lata młodszy kolega chłopaka. Traktujemy je jako tragiczny wypadek, ponieważ 17-latek miał już w swojej historii epizody wspinania się na obiekty inżynieryjne - np. dźwigi, czy chodzenia po pustostanach - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Wypowiedź pojawiła się na łamach portalu Głos Wielkopolski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana najważniejszego nakazu w Polsce. Już obowiązuje

2. Pamiętacie córkę wójta z „Rancza”? Gdy zobaczycie, jak dziś wygląda Marta Chodorowska, zdębiejecie. Jest piękna

Do tragedii, w której zginął nastolatek doszło w Biedrusku niedaleko Poznania. 17-letni chłopak najprawdopodobniej został porażony prądem, co spowodowało upadek z dużej wysokości. Akcja ratunkowa trwała długo, jednak w końcu ratownicy byli zmuszeni potwierdzić zgon. Służby apelują do młodych ludzi, aby ograniczyli ryzykowne zachowania, ponieważ konsekwencje mogą być tragiczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk sprzedaje krzyżyki i modlitwy przeciwko koronawirusowi. Mają pomagać w walce z epidemią
  2. Smutna wiadomość dotarłą do Polski. Fani pożegnali prawdziwą legendę sportu, zmagał się z chorobą
  3. Wiadomo, co z II turą znoszenia obostrzeń. Jest oficjalne stanowisko rządu
  4. Przełomowe odkrycie służb? Poznali sposób, dzięki któremu od razu udaje się rozpoznać pedofila
  5. Wirus może atakować nie tylko układ oddechowy. Niepokojące doniesienia zagranicznych lekarzy
  6. Dodaj czosnek do roślinki. Zacznie kwitnąć w niewyobrażalnym tempie

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News