Nastolatek uciekał przed policją. Gdy zobaczycie jego kryjówkę, pękniecie ze śmiechu

Nastolatek uciekał przed policją. Gdy zobaczycie jego kryjówkę, pękniecie ze śmiechu Źródło: YouTube - Zach Pierce

Nastolatek w desperacji zdecydował się na ucieczkę przed policją. W pewnym momencie stwierdził, że musi się ukryć. Miejsce jego kryjówki wywołało jednak ogromne poruszenie, a u niektórych nawet rozbawienie.

Nastolatek nie miał pojęcia co zrobić w tak nietypowej sytuacji. Do tej pory nie uciekał nigdy przed policją, jednak po pewnym wydarzeniu był do tego zmuszony. Gdy zdał sobie sprawę z tego, w jak złej sytuacji się znalazł, postanowił znaleźć sobie kryjówkę. Co ciekawe, jego pomysł okazał się być skuteczny. Funkcjonariusze nie zlokalizowali go i udali się w inne miejsce.

Czyn chłopaka został nagrany przez jedną z kamer monitoringu, o czym nie wiedział on sam. To właśnie dzięki temu dziś z jego pomysłu śmieją się internauci z całego świata. Niektórzy z nich nie potrafią uwierzyć w to, jak daleko sięga wyobraźnia nastolatka. Dzięki jego sprytowi udało mu się jednak wówczas uniknąć konfrontacji z mundurowymi.

Nastolatek uciekał przed policją

Nagranie opublikowane przez jednego z mieszkańców miasta Bend w stanie Oregon w Stanach Zjednoczonych w błyskawicznym tempie obiegło internet. Widzimy na nim, jak nastolatek rozpaczliwie rozgląda się w poszukiwaniu kryjówki. Chwilę po nim przybiega policja, która nie potrafi jednak odnaleźć chłopaka. Wszystko wydarzyło się dzięki sprytowi młodego mieszkańca miasta.

Co spowodowało dezorientację funkcjonariuszy? Pomysł chłopaka, który stwierdził się, że schowa się w śmietniku. Jego plan był bardzo nietypowy, jednak zadziałał. Policjanci nie potrafili odnaleźć nastolatka, a po kilkudziesięciu minutach młody mieszkaniec opuścił śmietnik i uciekł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek działał pod presją czasu

Historia nie ma jednak dla nastolatka szczęśliwego zakończenia. Policja w końcu zorientowała się, co tak naprawdę się wydarzyło podczas pościgu, a dzięki nagraniom z monitoringu udało się zlokalizować chłopaka. Okazało się, że kilka godzin wcześniej wraz z kolegami okradł on lokalny sklep, a pracownicy wezwali pomoc.

Pomimo poniesionej kary nastolatek został bohaterem internetowych memów, a sam filmik rozpowszechnił się w błyskawicznym tempie. Internauci chwalili młodego złodzieja za jego spryt, wskazując na zaskoczone miny policjantów widoczne na nagraniu.

  1. Niesamowite doniesienia o córce Marty Kaczyńskiej. Nie uwierzycie, co zrobiła, zostanie większą gwiazdą niż jej mama i wuj
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie
  4. Dieta zupowa jest niesamowita! Nadzwyczajne efekty robią wielkie wrażanie na wszystkich
  5. Ledwo trzymała się na nogach, gdy ludzie rozpoznawali jej twarz aż przystawali. To wielka gwiazda disco polo!
  6. Policja przekazała pilne wieści dot. akcji ratunkowej chłopca nad polskim morzem w Polsacie. Niestety, są najgorsze z możliwych

źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu