Nastolatek w zemście na szkolnym prześladowcy poderwał jego matkę. Wszystko odbyło się spektakularnie

Nastolatek w zemście na szkolnym prześladowcy poderwał jego matkę. Wszystko odbyło się spektakularnie Źródło: Unsplash/Mahjur Ahmed

Nastolatek nie był zbyt popularny w szkole. Ponadto szybko stał się kozłem ofiarnym, na którym szczególnie wyżywał się jeden z jego kolegów. Zemścił się podrywając mu matkę.

Nastolatek w ramach zemsty na szkolnym oprawcy poderwał mu matkę. Brzmi to jak scenariusz z niezbyt wyszukanej, amerykańskiej "college comedy", ale taka sytuacja wydarzyła się naprawdę. Co więcej, sami bohaterowie zajścia opowiedzieli o niej na antenie radia.

Nastolatek zemścił się na koledze w wyjątkowo spektakularny sposób

Rob miał w szkole osobę, z którą było mu wyjątkowo nie po drodze. Sam często wyżywał się na nim i nie dawał mu żyć. W końcu zakończyła się szkoła i nadszedł czas rozdania dyplomów. Nastolatek, mimo że po szkole ustawił sobie godne życie, to nie zostawił za sobą dawnych krzywd i postanowił zemścić się na koledze.

Szkolny oprawca dowie się o tej sprawie dopiero po jakimś czasie. Pewnego dnia do radia zadzwoniła jego matka - Arielle i powiedziała, że poszukuje mężczyzny, z którym spędziła noc. Wiedziała o nim jedynie tyle, że jest od niej 20 lat młodszy i ma na imię Ron. Poznała się nim na internetowym portalu randkowym.

Prawdziwa zemsta dokona się dopiero teraz. Sam się o wszystkim dowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak zgłosił się do radia i przyznał, że to on - dodał też, że zna jej syna. Kobieta była w szoku, gdy dowiedziała się, że spała z kolegą z klasy Sama. Następnie Rob powiedział, że teraz jego zemsta będzie jeszcze lepsza, bo matka oprawcy sama zadzwoniła do radia, żeby jeszcze raz spotkać się ze swoim kochankiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

To jeszcze nie koniec upokorzenia - Rob miał zdjęcie z intymnego spotkania z Arielle i zamierzał je wysłać swojemu oprawcy. Matka Sama nie kryła wściekłości z zaistniałej sytuacji. Powiedziała, że jak jej syn go spotka, to po raz kolejny go pobije. Na to Rob odparł, że trenował Krav Magę, więc tym razem to on "spuści mu bęcki, po tym, jak przespał się z jego mamą".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: RadioZet

Następny artykuł