Latami znęcali się nad Dominikiem. Wreszcie miał tego dość

Latami znęcali się nad Dominikiem. Wreszcie miał tego dość Źródło: unsplash.com/ whereslugo

Nastolatek długo znosił upokorzenia, jakich dopuszczał się na nim matka i jej konkubent. Para nie miała litości dla Dominika, ale ten starał się nad sobą panować. Pewnego dnia czara goryczy się przepełniła - 19-latek postanowił zakończyć swoje cierpienia.

był ofiarą własnej mamy i jej partnera. Oboje nie stronili od alkoholu, a w stanie upojenia robili wiele bulwersujących rzeczy. Dominik doświadczył w swoim życiu przemocy zarówno fizycznej, ale też psychicznej. Para nie szanowała jego prywatności, a jego rzeczy sprzedawali do lombardów, by mieć środki na dalsze picie. Pewnego dnia chłopak nie wytrzymał kolejnych upokorzeń.

Nastolatek przeżył wiele ciężkich chwil. Miał już dość

Mimo ciężkich warunków w domu nastolatek pracował w skupie złomu i sam nigdy nie próbował pić alkoholu. Przykładał się do wykonywania swoich obowiązków, a szefowie byli z niego zadowoleni. Całą wypłatę jednak przejmowała matka lub jej konkubent. Chłopak nie mógł liczyć na normalne, spokojne życie, a każdy kolejny dzień był dla niego wielką niewiadomą.

Pewnego dnia Dominik po raz kolejny dowiedział się, że para sprzedała kilka jego rzeczy bez pytania. Wtedy w końcu coś w nim pękło, poszedł do kuchni, wziął nóż i zaczął grozić matkę oraz jej partnera. Miał ich tylko nastraszyć, ale wtedy kobieta podbiegła do niego, a 19-latek ją dźgnął. Następnego ranił mężczyznę. Po wszystkim zadzwonił na policję, przyznał się do, co zrobił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd wydał wyrok w sprawie Dominika

Pogotowie zabrało matkę chłopaka. Udało się ją uratować, konkubent jednak zmarł. Dominik miał być sądzony za zabójstwo, jednak wiele osób wstawiło się za nim. Nawet jego babcia mówiła, że zaistniała sytuacja jest spowodowana tym, że jej córka zniszczyła nastolatkowi życie. Sama poszkodowana także wybaczyła synowi i przyznała, że rozumie jego motywy. Pragnie się z nim pojednać.

Dzisiaj grzeje: 1. Pogrzeb Dawida Kosteckiego. To co zrobił jego najmłodszy syn rozrywa serce
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

19-latek przyznał się do winy i wyraził skruchę. Po długim procesie i wielu badaniach biegłych sąd w końcu uniewinnił chłopaka, musi jednak uczęszczać na terapię. Ukarana została natomiast jego matka - za znęcanie się na Dominikiem dostała wyrok roku więzienia oraz nakaz chodzenia na terapię. Liczy, że w końcu uda się jej naprawić relacje z dzieckiem.

 

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. Andrzej po 3 latach zamieszkał z dziewczyną. Poznał jej nawyki i teraz brzydzi się z nią nawet spać

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News