Nastolatek oddawał mocz na przyciski w windzie. Karma wróciła bardzo szybko i to w wielkim stylu

Nastolatek oddawał mocz na przyciski w windzie. Karma wróciła bardzo szybko i to w wielkim stylu Źródło: YouTube/ Crazy China Videos

Nastolatek z Chin wymyślił sobie doskonałą rozrywkę. Postanowił oddać mocz na przyciski w windzie. Za to niechlubne zachowanie został jednak błyskawicznie pokarany. Tę lekcję zapamięta na długo.

Nastolatek jechał windą. Najwyraźniej droga mu się dłużyła, bo w pewnym momencie postanowił się zabawić. Zdecydował się na niezwykle kreatywną rozrywkę i oddał mocz przyciski windy. Choć można być pobłażliwym wobec różnych wybryków młodych ludzi i rozumieć, że wiek ma swoje prawa są zachowania, których obronić się nie da. To było jedno z nich. Podobnie uznał Los, Opatrzność czy jakkolwiek nazwiemy nadprzyrodzoną siłę ingerującą w nasze życie. Karma wróciła błyskawicznie.

Nastolatek został pokarany. Karma wraca

To całego zdarzenia doszło w chińskim Chongqing. Chłopak, który użył windy jednego z budynków, najwyraźniej nie miał świadomości, że jego zachowanie jest nagrywane przez kamerę monitoringu. Skandaliczne zachowanie nastolatka nie tylko było obserwowane przez pracowników ochrony, lecz także zostało więc uwiecznione dla potomnych. Ale nie to było największą karą dla młodego wandala. 

Chwilę po tym, jak nastolatek dokonał swojego aktu chuligaństwa, karma wróciła. Nagle w windzie zapanował chaos. Światła zaczęły gasnąć i zapalać się, a drzwi otwierały i zamykały, zanim chłopak wyszedł. Nastolatek zaczął panikować, ratować się naciskaniem tak nieelegancko potraktowanych przez siebie przycisków, ale nie przyniosło to efektu - winda pogrążyła się w ciemności.

Nagranie ku przestrodze. Nastolatek przykładem złego zachowania

Nastolatek musiał czekać w popsutej windzie na interwencję pracowników ochrony. W końcu chłopak został uwolniony z pułapki, ale przy okazji wydało się jego nieeleganckie zachowanie. Szybko okazało się, że to on sam doprowadził do awarii. Jego mocz wywołał spięcie, które sprawiło, że winda oszalała i zamknęła się. Tę nauczkę chłopak popamięta do końca życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informuje BBC, władze postanowiły upublicznić nagranie z windy ku przestrodze. Ma ono pokazać, że, choć rodzice nigdy tego nie przyznają, dzieci zdolne są do aktów wandalizmu i warto z nimi poważnie porozmawiać o poszanowaniu przestrzeni publicznej.

Nagranie zostało udostępnione na YouTube. Można je obejrzeć w tym miejscu.

Nastolatek oddawał mocz na przyciski w windzie.

Źródło: YouTube/ Crazy China Videos

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem
  4. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  5. Syn Martyniuka wydał oświadczenie ws. swojego małżeństwa. To zaprzecza wszystkiemu, o czym mówił do tej pory
  6. Ujawnił nieznane dotąd kulisy śmierci Dawidka. Tata rzucił się na uwięzione dziecko

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News