Nieludzkie, porwał 2 nastolatków i zmusił ich do przerażających czynów. Szczegóły przyprawiają o ciarki

Nieludzkie, porwał 2 nastolatków i zmusił ich do przerażających czynów. Szczegóły przyprawiają o ciarki Źródło: KMP w Zielonej Górze

Nastolatek został zauważony na drodze, chłopak był przerażony, miał liczne rany na ciele. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalili, że chłopak wraz z koleżanką zostali uprowadzeni do pobliskiego lasu przez nieznajomego 29-latka. To, co kazał im robić, jest przerażające.

Nastolatek był przerażony, ciężko było z nim nawiązać kontakt. Policjanci dostali zawiadomienie o młodym mężczyźnie, który biega po drodze S3 w kierunku Nowej Soli. Po zatrzymaniu 19-latka okazało się, że został wcześniej uprowadzony i wywieziony do lasu przez nieznajomego 29-latka.

Nastolatek został uprowadzony i wywieziony do lasu

W niedzielę około godziny 6:00, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze dostali zawiadomienie o młodym mężczyźnie, który biega po drodze S3 w kierunku Nowej Soli. 19-latek był przerażony i trudno było nawiązać z nim kontakt. Na jego ciele znajdowały się liczne rany cięte. Funkcjonariusze przesłuchali nastolatka i odkryli wstrząsającą prawdę.

Wcześniej 19-latek został zwabiony do samochodu przez nieznajomego 29-latka, który poszczuł go psem i wepchnął do pojazdu marki BMW. W środku znajdowała się znajoma chłopaka. Mężczyzna zawiózł 19-latków do lasu, zabrał im telefony i kazał wykopać sobie grób. Oskarżał ich o kradzież. W pewnym momencie 29-latek wyciągnął nóż i przyłożył nastolatkowi do gardła. Wtedy doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w wyniku której 19-latek odniósł rany cięte, jednak udało mu się uciec i dotrzeć do drogi S3. Tam znalazła go policja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek został siłą wepchnięty do samochodu

19-latek trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy, a policjanci rozpoczęli dochodzenie. Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość porywacza, to 29-letni mieszkaniec Zielonej Góry. W jego mieszkaniu policja zabezpieczyła narkotyki. Przeszukano również jego samochód i odkryto w nim trzy telefony komórkowe, nóż, pałkę teleskopową, plastikowe opaski, dużą kwotę pieniędzy oraz dowód osobisty 19-letniej kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione

2. Nie żyje 22-latek. Nie pomógł nawet szybki transport śmigłowcem do szpitala

19-latka została przesłuchana w charakterze świadka. 29-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, usłyszał zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, za co przewidziana jest kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aneta robiła zakupy w Tesco, nagle zatrzymała się przy półce z mlekiem i zamarła. Od razu wyciągnęła telefon, mamy zdjęcie
  2. Tomasz Adamek ujawnił, na kogo zamierza zagłosować w wyborach. Gigantyczne zaskoczenie, fani nie mieli pojęcia
  3. Miliony Polaków będą oburzone, Jackowski jest wszystkiego pewien. Jasnowidz powiedział, co wydarzy się na jesieni
  4. Co za przystojniak. Natalia Kukulska pokazała swojego 20-letniego syna, ależ się zmienił
  5. Niepokojące doniesienia o Ewie Wachowicz. Jak tak można? W sieci pojawił się pilny apel
  6. We wrześniu uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało oświadczenie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News