Zdrowy 17-latek nagle zmarł. Odwrócił tylko głowę, przyczyna śmierć trudna do uwierzenia

Zdrowy 17-latek nagle zmarł. Odwrócił tylko głowę, przyczyna śmierć trudna do uwierzenia Źródło: Archiwum prywatne

Nastolatek miał przed sobą ogromne plany i całe życie. Niestety, zmarł w wieku 17 lat z powodu wyjątkowo niefortunnego incydentu. Trudno uwierzyć, że w ten sposób doszło do jego śmierci.

Nastolatek miał ogromne ambicje, planował zostać żołnierzem. Od małego uczył się odpowiedzialności, miał dobre oceny w szkole i opiekował się swoją młodszą siostrą. Gdy jednego dnia został ze swoją siostrzyczką, doszło do fatalnego incydentu.

Nastolatek został znaleziony nieprzytomny w kuchni

Mama obu dzieci była w tym momencie w pracy. W pewnym momencie spostrzegła, że ma nieodebrane połączenie od syna. Zadzwoniła, ale jej dziecko, 17-letni Ben Littlewood, nie odebrał. Kobieta była zaskoczona, bo chłopak zawsze odbierał od niej telefon.

- Zwykle oddzwania lub przynajmniej odbiera. Powiedziałam moim kolegom: muszę iść do domu, coś jest nie tak - opowiada Vicki, matka 17-latka.

Po powrocie do domu zastała przerażający widok. 3-latka siedziała na kuchennym stole, a na podłodze leżał jej 17-letni syn wokół kompletnego bałaganu. Na blacie stała herbata, którą musiał robić nastolatek przed utratą przytomności. Nieprzytomny chłopak trafił do szpitala. Z początku podejrzewano, że potknął się o miskę i stracił przytomność, uderzając w podłogę. Jednak nie to było powodem zasłabnięcia.

Zaskakujący powód śmierci nastolatka

Pierwsze badania nie wykazywały, aby 17-latek był w sytuacji zagrożenia życia. Lekarze sądzili, że za jakiś czas się wybudzi, a on po 8 dniach pobytu w szpitalu zmarł. Dopiero wtedy udało się zdiagnozować rzeczywisty powód śmierci. Okazało się, że Ben zmarł z powodu nagłego odwrócenia głowy. W efekcie doznał udaru mózgu, który wystąpił poprzez uszkodzenie tętnicy szyjnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do urazu musiało dojść w momencie, gdy wydarzyło się coś, co mogło przestraszyć lub zaalarmować 17-latka. Możliwe, że chciał sprawdzić, czy nie dzieje się coś niepokojącego z siostrą. Lekarze przyznają, że takie wypadki są trudne do wykrycia.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

- Ważne jest, aby powiedzieć, że nikt nie podejrzewał udaru mózgu, a tego rodzaju udary są bardzo niezwykłe, nawet u starszych pacjentów - przyznał jeden z lekarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji my już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News