6 mężczyzn zrobiło z nastolatka swoją "zabawkę". Wykorzystywali go i przetrzymywali w najgorszych warunkach

6 mężczyzn zrobiło z nastolatka swoją "zabawkę". Wykorzystywali go i przetrzymywali w najgorszych warunkach Źródło: Facebook / St. Petersburg Police Department

Nastolatek był przetrzymywany w przyczepie i wielokrotnie wykorzystywany seksualnie przez 6 mężczyzn. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć w to, co odkryli.

Nastolatek był więziony w przyczepie przez kilku mężczyzn i wielokrotnie wykorzystywany seksualnie. Funkcjonariusze wpadli na trop handlarzy ludźmi, ale nie spodziewali się takiego odkrycia. Widok był koszmarny, 16-latek był w okropnym stanie. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Nastolatek został znaleziony w przyczepie

Funkcjonariusze z St. Petersburga przez kilka miesięcy prowadzili intensywne dochodzenie w sprawie doniesień o handlu ludźmi. Kiedy pojawiła się informacja o przetrzymywanych nastolatkach, policjanci od razu pojechali na wykryte miejsce. W przyczepie znaleziono 17-latka z Luizjany, którego zaginięcie rodzina zgłosiła rok temu i od tego czasu był intensywnie poszukiwany. W środku znajdował się również 16-latek. W związku ze sprawą porwania i przetrzymywania dwóch nieletnich chłopców aresztowano 6 mężczyzn i jedną kobietę.

Przetrzymywany 16-latek był w bardzo złym stanie. Jak ustaliła policja z Petersburga, chłopiec został przez porywaczy zwabiony obietnicą lepszego życia, a był trzymany z mężczyznami w przyczepie pełnej zwierzęcych odchodów oraz zmuszony przez nich do sadomasochizmu i wielokrotnie wykorzystywany seksualnie. Oprawcy traktowali nieletniego jak swoją "seks" zabawkę i zmuszali do okrutnych czynów. Po zatrzymaniu, jeden z mężczyzn, 52-letni Mark Dennis, fałszywie zeznał, że jest biologicznym ojcem nastolatka.

Nastolatek był wykorzystywany seksualnie przez przetrzymujących go mężczyzn

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oskarżeni mężczyźni mieli zwabić do przyczepy jego oraz drugiego chłopca przez Discord, platformę gier online, która umożliwia użytkownikom bezpośredni kontakt ze sobą. Według ustaleń, używali jej do koordynowania odbioru chłopców i doprowadzenia ich do miejsca zniewolenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zwycięzca Eurowizji walczy o życie. Lekarze dają mu maksymalnie 4 lata 
2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Funkcjonariusze byli zszokowani tym, co odkryli w przyczepie, wciąż prowadzą śledztwo w tej sprawie. Trwa ustalanie szczegółów porwania i przetrzymywania dwóch nastolatków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Marzą wam się świąteczne przysmaki od Gessler? Lepiej od razu wziąć kredyt, ceny są nie do przełknięcia
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News