Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie Źródło: jestpozytywnie

Nastolatek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Lekarze długo walczyli o jego życie, a chłopak musiał przejść skomplikowaną operację. Gdy młody mężczyzna wybudził się po operacji, natychmiast powiedział swojej mamie, że był w zaświatach. Opowiedział także, co zobaczył w niebie.

Nastolatek miał wiele planów i marzeń. Niestety pewnego dnia uległ strasznemu wypadkowi samochodowemu. Był od niedawna szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, jednak chwila nieuwagi doprowadziła do tragedii. Dzięki wybitnym specjalistom, udało się uratować jego życie. 16-latek po wybudzeniu się po operacji stwierdził, że był w niebie. Opowiedział swojej mamie, jak było w zaświatach. 

Nastolatek jechał na zajęcia pływackie 

Tego dnia 16-letni Rayan był bardzo podekscytowany, pierwszy raz postanowił bowiem pojechać swoim samochodem na zajęcia z pływania. Chłopak nie mógł się doczekać kiedy będzie mógł usiąść za kierownicą. Niestety jego pierwsza przejażdżka skończyła się tragicznie. Nastolatek chciał wyminąć rowerzystę i zmienił pas ruchu. Nie sprawdził jednak, czy nic nie nadjeżdża z naprzeciwka. Gdy zauważył wyłaniający się samochód, spanikował i wykonał szybki skręt, przez co swoją podróż zakończył uderzeniem w drzewo. 

Wypadek na zawsze zmienił jego życie 

Nastolatek przed uderzeniem w drzewo dachował. Jego ciało było bezwładne, a chłopak kompletnie stracił czucie, przez co zaczął panikować. Gdy został przetransportowany do szpitala, okazało się, że wymaga natychmiastowej i poważnej operacji. Lekarze długo walczyli o jego życie, jednak niestety nie udało się przywrócić mu czucia. Rayan został sparaliżowany od szyi w dół, do końca swoich dni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak, gdy tylko wybudził się po operacji, natychmiast chciał opowiedzieć swojej mamie, czego doświadczył, gdy lekarze walczyli o jego życie. 16-latek stwierdził, że był w niebie i szczegółowo zaczął opisywać to, co zobaczył w zaświatach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przed operacją pacjent zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg przez 30 minut dochodził do siebie
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Nastolatek oznajmił mamie, że zobaczył zmarłego wujka, który powiedział mu, że przeżyje operację i wszystko skończy się dobrze. Co więcej chłopak potwierdził, że Bóg istnieje i że jest przekonany, iż jest również życie pośmiertne. Chociaż 16-latek nigdy nie odzyska już pełnej sprawności, to cieszy się życiem i bardzo zbliżył się do Boga. Oddaje się modlitwie i uśmiecha się nawet dużo częściej niż przed wypadkiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  4. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  5. Kamyczek miał tylko dwa miesiące, nikt nie chciał go pochować. Wiadomo już, gdzie znaleziono mu grób, nie sposób powstrzymać się od łez

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News