Nastolatek chciał zaimponować kolegom
Unsplash/ Iker Urteaga
Agata Karczewska - 18 Sierpnia 2019

14-latek bawił się w parku wodnym. Chciał zaimponować kolegom, a skończył w śpiączce

Nastolatek razem z kolegami poszedł do parku wodnego i skończył w śpiączce. Jego desperacka próba zaimponowania rówieśnikom miała swój tragiczny finał.

Nastolatek przez swoją zabawę w parku wodnym skończył w śpiączce. Chłopiec desperacko próbował swoim zachowaniem zrobić wrażenie na rówieśnikach. Jak widać czasem pogoń za podziwem kumpli nie popłaca. Ta historia jest na to dowodem.

Nastolatek szukał podziwu kolegów

Nastolatek z Teksasu zdecydował się wraz z kolegami odwiedzić park wodny Fun Town Water Park w Crystal Beach. Podczas zabawy chłopiec desperacko próbował zaimponować swoim znajomym, a jego zachowanie doprowadziło do katastrofalnych skutków. 

Kobieta ważyła 20 kgKobieta ważyła zaledwie 20 kg i była na skraju śmierci. Zobacz, jak wygląda teraz dzięki pomocy ludziCzytaj dalej

Beztroskie wygłupy nad wodą przerodziły się w prawdziwy koszmar. Kiedy wydawało się, że zagrożenie zostało zażegnane, nie był to jeszcze koniec problemów. 14-latek wylądował bowiem w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

.Kora miała przerzuty do mózgu, była zatruta moczem. Drastyczne szczegóły śmierci legendyCzytaj dalej

Przerażający finał zabawy nad wodą 

Nastoletni chłopcy lubią prowokować się nawzajem i inspirować do różnego rodzaju wygłupów. Koledzy 14-latka najprawdopodobniej rzucili mu wyzwanie. Chłopiec nie chcąc wyjść na słabego, postanowił je przyjąć i usiłował zaimponować rówieśnikom. Podniósł pokrywę kanalizacji dla zabawy. Niestety ta zabawa skończyła się w nieoczekiwany sposób.

Nastolatek poślizgnął się i wpadł do środka, po czym został wessany do rury odpływowej. W trakcie działania pompy wodnej siła była tak duża, że chłopak nie był w stanie się stamtąd wydostać. Jego życie uratowała szybka reakcja obsługi teksańskiego kompleksu, która wyłączyła urządzenie. 

Dopiero wtedy 14-latek mógł się wydostać. Wydawało się, że najgorsze już za nastolatkiem, ale kiedy został przewieziony do szpitala, okazało się, że ma bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Jego stan był na tyle ciężki, że specjaliści zdecydowali się wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej. 

Dzisiaj grzeje: 1.Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie
2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Obecnie policja bada kulisy całej sytuacji i próbuje ustalić czy w parku wodnym nie doszło do jakichś zaniedbań, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i czy kratka kanalizacyjna była odpowiednio zabezpieczona. Ta historia to kolejny przykład na to, że uznanie rówieśników nie jest warte ryzykowania własnym życiem. 

Źródło: Twitter/ David Gonzalez

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Para kupiła wymarzony dom. Wtedy spod podłogi zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. To wcale nie były szczury
  3. Brzuszek tej dziewczynki nie przestawał rosnąć. Gdy lekarze go rozcięli, pobledli i wpadli w panikę
  4. Babcia z uwagi na wiek i stan zdrowia nie miała się jak bronić. Mężczyzna przyszedł do niej w nocy, miał molestować staruszkę
  5. Mama musi pochować swojego syna. 5 lat później ma przeczucie, które wywraca jej życie do góry nogami

PapieżBenedykt XVI to przewidział. Proroctwa papieża seniora wywołują niepokójCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News