Nastolatek więzi i katuje do nieprzytomności swoją dziewczynę. Szybkie i zdecydowane działanie ratuje jej życie

Nastolatek więzi i katuje do nieprzytomności swoją dziewczynę. Szybkie i zdecydowane działanie ratuje jej życie Źródło: facebook.com

Nastolatek dokonał strasznego czynu, gdy zdecydował się na użycie przemocy wobec własnej dziewczyny. Była ona katowana aż do nieprzytomności. Jej życie zostało uratowane dzięki zdecydowanemu działaniu.

Nastolatek zdecydował się na przerażający czyn wobec własnej dziewczyny która nie miała prawa spodziewać się tak okropnego potraktowania przez mężczyznę, którego darzyła uczuciem. Młody człowiek nie robił sobie jednak nic z sympatii, która łączyła go z jego ukochaną i zastosował wobec niej przemoc. Dotkliwie pobił ją, aż do nieprzytomności.

Sytuacja zaczynała robić się bardzo niebezpieczna i można było mieć podstawy do niepokoju o życie młodej dziewczyny. Choć w pewnym momencie straciła ona świadomość, to na szczęście w ostatniej chwili udało się uratować jej życie. Gdyby nie szybkie i zdecydowanie działanie, to mogłoby dojść do ogromnej tragedii. O strasznym zajściu piszą internauci z całego świata.

Nastolatek był brutalny wobec swojej dziewczyny

19-latek pokłócił się ze swoją dziewczyną, jednak nie zakończyło się w tej sytuacji na głośnej dyskusji. Nastolatek postanowił zastosować przemoc, by przekonać swoją sympatię o swojej racji. Do tej pory nie wiadomo, czy młody mężczyzna przejawiał już wcześniej tak ogromną agresję w stosunku do swojej ukochanej, choć na pewno nigdy nie był tak brutalny.

Młody James zamknął swoją dziewczynę w jej domu, w jednym ze szkockich miasteczek, i stosował wobec niej przemoc przez cztery godziny. Kobieta była skrajnie wykończona i pobita, a okrutne zachowanie jej chłopaka zdawało się nie mieć granic. 19-latek bił ją po całym ciele, opluwał i oblewał wodą. Nic nie wskazywało na to, by dramat miał się zakończyć. Dziewczyna bała się o swoje życie.

Nastolatek został schwytany przez policję

Na szczęście Kelsie zdołała wezwać swoją mamę w momencie, gdy jej chłopak był w łazience. Kobieta uratowała swoją córkę, a młody agresor uciekł ze swojego domu. Liczył na to, że po zniknięciu uda mu się uniknąć kary, jednak dowody w postaci licznych obrażeń na ciele kobiety były wystarczające. Nic nie mogło uratować go od poniesienia konsekwencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatecznie policja złapała mężczyznę, który został błyskawicznie oskarżony i trafił do więzienia. Teraz nie może w żaden sposób zagrozić dawnej ukochanej. Dziewczyna przyznaje, że sama nie ma pojęcia, skąd w jej chłopaku nagle wzięły się tak ogromne pokłady agresji. Trudno jej było je w jakikolwiek sposób wytłumaczyć. Pozostaje mieć nadzieję, że nigdy nie przyjdzie jej spotkać na swojej drodze kogoś tak brutalnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Para kupiła wymarzony dom. Wtedy spod podłogi zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. To wcale nie były szczury
  3. Pijany kierowca wjechał w auto gości weselnych. Gdy policjant zajrzał do wraku, osłupiał
  4. Jedno z bliźniaków urodziło się martwe, zdruzgotani rodzice żegnali dziecko. Wtedy wydarzyło się coś, czego nie potrafi wytłumaczyć żaden lekarz
  5. Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, bo podejrzewał gosposię o kradzież. Przekonał się, jak bardzo się mylił

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News