Prześladowany nastolatek postanowił adoptować szczeniaczka. Niebywałe, ten zwierzak ma 6 nóg

Prześladowany nastolatek postanowił adoptować szczeniaczka. Niebywałe, ten zwierzak ma 6 nóg Źródło: youtube.com/SWNS TV

Nastolatek podjął bardzo odpowiedzialną decyzję - postanowił adoptować małego szczeniaczka, który miał jedną, bardzo charakterystyczną cechę. Miał aż 6 nóg, a teraz jest najsławniejszym psem w internecie. Z pozytywnego odbioru cieszy się rodzina chłopca.

Nastolatek bardzo chciał mieć zwierzątko. Czuł się osamotniony bez kolegów. Zamiast nawiązywać nowe znajomości, był prześladowany i szykanowany. Gdy w końcu uzyskał zgodę mamy na adopcję pieska, wybrał takiego, jakiego nie ma nikt inny.

Nastolatek zauważył w Internecie pieska, który był wyjątkowy

Chłopiec nie może nacieszyć się wesołymi momentami w swoim życiu. Przez większość czasu jest wyśmiewany, prześladowany i szykanowany. Wszystko przez nieuleczalną i przewlekłą chorobę, która ma wpływ na jego wygląd. Chodzi o łuszczycę - z powodu wyglądu skóry, strupów i plam, nikt nie chce się z nim kolegować, mimo wspaniałego charakteru jaki bezdyskusyjnie posiada.

Osamotniony chłopiec całą swoją radość i miłość przelewał na zwierzęta. 15-latek zauważył w Internecie niesamowitego psa i natychmiast zapragnął go mieć. Decyzja by zaadoptować 2 miesięcznego, czarnego szczeniaczka, zapadła w niecałe 2 tygodnie. Mama nastolatka, Lauren Salmon, pojechała do właścicieli zwierzaka - hodowców z Essex i tego samego dnia 15-latek mógł oswajać się ze zwierzęciem.

Mimo 2 dodatkowych nóg, pies jest wulkanem energii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies nie jest  zwykłym czworonogiem - urodził się z sześcioma łapami. Ponadstandardowa liczba łap nie przeszkadza mu się bawić, wskakiwać na nowego właściciela i lizać go po twarzy. Roo, bo tak pupil dostał na imię, jest żywym skarbem tej rodziny.

- Kiedy na nas skacze, wygląda jak kangur, stąd imię. To, jak się zachowuje jest jednocześnie smutne, ale również urocze, ponieważ widzimy, że nasz pies jest pełny energii - powiedziała Lauren.

Dzisiaj grzeje: 1. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia

2. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód

Lauren i jej syn mają spore doświadczenie ze zwierzętami. Roo będzie mógł poznać się z innym psem, który mieszka u rodziny, a także z dwoma kotami oraz z królikami. Mama nastolatka widzi, że pies stał się gwiazdą Internetu i jest pewna, że gdy tylko pies przywiąże się do 15-latka i będą mogli wychodzić dalej od domu na wspólne zabawy, to czarny jak węgiel szczeniak będzie robił furorę. Już mówi, że nikt nie przechodzi koło niego obojętnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Poznanianka ukradła dzieciom zabawkowe auto. Złapała ją policja, teraz głupio się tłumaczy
  4. Aktorka grająca Halinkę z "Kiepskich" szuka kandydata na męża. Na starcie przyznała się do nałogu
  5. Gdy uruchamiała pralkę nie wiedziała, że śpi w niej młody kot. To, co stało się potem, wzrusza do łez

Źródło: Wprost

Następny artykuł