Kołobrzeg: jest nagranie i pilny apel! Trwa dramatyczny pościg za mordercą

Kołobrzeg: jest nagranie i pilny apel! Trwa dramatyczny pościg za mordercą Źródło: pikio.pl

Nastolatek został w brutalny sposób zamordowany. Policja natychmiast wszczęła poszukiwania mordercy, w czym prosi o pomoc okolicznych mieszkańców. Sytuacja jest naprawdę bardzo poważna, pojawiło się również nagranie.

Zamordowany nastolatek  jest dziś głównym tematem dyskusji, któremu towarzyszy ogromny ból i niezrozumienie, dlaczego to właśnie on padł ofiarą bezwzględnego napastnika. Służby szybko zajęły się całą sprawą, próbując jak najszybciej odnaleźć sprawcę, który może stwarzać zagrożenie również dla okolicznych mieszkańców. 

Nastolatek brutalnie zamordowany. Jest nagranie i pilny apel policji poszukującej sprawcy 

Przypominamy, ze do zdarzenia doszło dziś w godzinach porannych w Kołobrzegu. To właśnie tam 16-latek, wychodząc z klatki schodowej bloku, w którym mieszkał, został zaatakowany i najprawdopodobniej kilkukrotnie dźgnięty ostrym narzędziem, rzekomo mógł to być nóż. Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu, próbowali walczyć o jego życie, jednak okazali się bezsilni. Po kilku minutach stwierdzono zgon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Sprawą zajęła się miejscowa policja, która wszczęła natychmiastowe poszukiwania mordercy. W początkowej fazie śledztwa nie były znane jakiekolwiek szczegóły na jego temat, jednak funkcjonariuszom szybko udało się dotrzeć do nagrania z monitoringu, na którym został uchwycony mężczyzna, który najprawdopodobniej odpowiada za śmierć nastolatka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Służby wystosowały również specjalny apel do mieszkańców Kołobrzegu oraz wszystkich osób, które mogą posiadać jakieś informacje w tej tragicznej sprawie. Udostępniają jego wizerunek prosząc o pomoc w poszukiwaniach oraz zgłaszanie wszelkich podejrzeń. Trudno  jest przewidzieć czym kierował się morderca w swoich okropnych czynach oraz czy znał swoją ofiarę. Mieszkańcy Kołobrzegu powinni mieć na uwadze, że przebywający na wolności morderca może stwarzać zagrożenie również dla innych osób.

Materiały policji

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: radio zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News