15-letni Kuba wyszedł wyrzucić śmieci i zniknął. Policja prosi o pomoc w znalezieniu nastolatka

15-letni Kuba wyszedł wyrzucić śmieci i zniknął. Policja prosi o pomoc w znalezieniu nastolatka Źródło: Materiały Policyjne

Nastolatek wyszedł wieczorem z domu - do tej pory nie wrócił. Miał tylko wyrzucić śmieci, od miesiąca nie ma z nim żadnego kontaktu. Jakub Siekiera zaginął 15 maja 2020 roku. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 15-latka.

Nastolatek 15 maja, około 20.45 wziął worek ze śmieciami i wyszedł z domu usamodzielniającego w centrum Katowic. Od tej pory słuch po nim zaginął, opiekunowie chłopca nie mają pojęcia, gdzie może znajdować się 15-latek. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Nastolatek w chwili zaginięcia miał na sobie ciemne krótkie spodenki, jasną bluzę z kapturem oraz ciemne buty sportowe. Nie wiadomo, czy zabrał ze sobą jakikolwiek bagaż. Chłopak jest szczupły, ma około 175 cm wzrostu, brązowe oczy oraz ciemne włosy z charakterystyczną fryzurą z grzywką i wygolonymi bokami. Katowicka policja przekazała, że być może 15-latek udał się do Wrocławia.

Funkcjonariusze proszą każdego, kto mógłby pomóc w odnalezieniu 15-letniego Jakuba Siekiery o kontakt z komendą miejską policji w Katowicach pod numerami telefonu: (47) 851 20 00, (47) 851 25 55, (47) 851 28 52, (47) 851 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bób towarem luksusowym? Nie uwierzycie, ile kosztuje kilogram, w 2018 roku płaciliśmy o wiele mniej
  2. Absolutny skandal na meczu Ekstraklasy. Kibol wtargnął na murawę i rzucił się na piłkarza
  3. Ekspert zdradził, co może wydarzyć się w Polsce po wakacjach. Złe informacje dla milionów Polaków
  4. Porażające sceny w pociągach PKP. List czytelniczki ujawnia całą prawdę, jest naprawdę źle
  5. Szumowski potwierdził, idą duże zmiany. Wielu Polaków jest bardzo rozczarowanych
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Przed wyborami wrócą obostrzenia?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News