Ojczym 14-letniego Mikołaja został w końcu skazany. Roztrzaskał dziecku głowę, jego motywy są przerażające

Ojczym 14-letniego Mikołaja został w końcu skazany. Roztrzaskał dziecku głowę, jego motywy są przerażające Źródło: Facebook

Nastolatek w ostatnich chwilach swojego życia ogromnie cierpiał. Nie spodziewał się, że z ręki ojczyma otrzyma aż taki ból. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, nie mogli patrzeć na widoczną wszędzie krew.

Nastolatek został zaatakowany przez swojego ojczyma tępym narzędziem. Śmierć była długa i bolesna. W końcu 49-letni mężczyzna stanął przed sądem, usłyszał surowy wyrok.

Nastolatek został zamordowany z powodu chęci zemsty na żonie

49-letni Zbigniew P. mieszkał w Gogolewie ze swoją żoną i jej synem, 14-letnim Mikołajem. Pewnego dnia obaj zostali sami w domu i wtedy wydarzył się rodzinny dramat. Ojczym prawdopodobnie wziął drewnianą pałkę i z całej siły zadał nastolatkowi kilka ciosów w głowę. Widok był tak makabryczny, że kiedy policjanci weszli do domu, zabronili wchodzić do środka mamie chłopca.

Tuż po zabójstwie mężczyzna zadzwonił do swojej szefowej i łamiącym głosem przyznał, że "zrobił coś strasznego". Zaniepokojona natychmiast zadzwoniła na policję, podając adres zamieszkania 49-latka. Mordercy nie było na miejscu - po wykonaniu telefonu zbiegł. Zatrzymano go dopiero dzień później w jednej z mniejszych miejscowości powiatu gostyńskiego. Motywem działania miała być zemsta na mamie nastolatka, Aldonie. Kobieta chciała się rozwieść, od dłuższego czasu im się nie układało, tamtego dnia miała również wyrzucić 49-latka z domu. Rzecznik prokuratury podał szczegóły tej sprawy.

Mężczyzna usłyszał surowy wyrok, dla niektórych jednak jest zbyt łagodny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gostyniu został on tymczasowo aresztowany. Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa swego pasierba. Przyznał się on do popełnienia zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia, w których szczegółowo opisał okoliczności przestępstwa. W toku postępowania przeprowadzono na miejscu przestępstwa z udziałem podejrzanego wizję lokalną, w trakcie której wskazał on miejsce, w którym porzucił narzędzie zbrodni. Po przeprowadzonej obserwacji sądowo-psychiatrycznej biegli uznali, że Zbigniew P. był poczytalny - informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, Michał Smętkowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Zabójstwo miało miejsce rok temu, 15 listopada. Niedawno 49-latek stanął przed sądem i usłyszał wyrok. Wiele osób zgromadzonych na sali uważało, że należy mu się dożywocie - zamiast tego został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, 10 lat pozbawienia praw publicznych i zapłatę 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia mamie nastolatka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News