Doniesienia o tragedii w szkole są druzgocące. Niestety są ofiary śmiertelne i wielu rannych, zwołano pilną naradę dot. bezpieczeństwa w rosyjskich szkołach

Doniesienia o tragedii w szkole są druzgocące. Niestety są ofiary śmiertelne i wielu rannych, zwołano pilną naradę dot. bezpieczeństwa w rosyjskich szkołach Źródło: pikio.pl

Nastolatek wparował z bronią do szkoły w trakcie zajęć i zaczął strzelać. Są ofiary śmiertelne, władze miasta zebrały sztab kryzysowy w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa w szkołach.

Tragiczne wiadomości z Rosji. Nastolatek otworzył ogień do innych uczniów w szkole. Policja zabezpieczyła już miejsce, wiadomo, jaka jest liczba ofiar. Są również ranni, jeden z nich jest w stanie ciężkim.

Nastolatek strzelał w szkole z broni palnej

Do strzelaniny doszło w Błagowieszczeńsku, w azjatyckiej części Rosji, dokładniej w obwodzie amurskim. Tragedia miała miejsce w czwartek nad ranem. Do szkoły wszedł 19-letni uczeń, uzbrojony w broń myśliwską, po czym otworzył ogień. Na miejsce została wezwana policja, wywiązała się strzelanina, w której napastnik został ranny.

Podano już informacje o liczbie ofiar. Zginęły dwie osoby, w tym napastnik. Nie ma dokładnych informacji na temat przyczyn jego śmierci, według niektórych źródeł zginął w wyniku wymiany ognia z policją, ale podaje się również niepotwierdzone informacje, że popełnił samobójstwo. Trzy osoby są ranne, jedna z nich jest w stanie ciężkim.

Po tym jak nastolatek zaatakował szkołę, zwołano pilną naradę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Placówka w Błagowieszczeńsku kształci specjalistów z zakresu budownictwa i gospodarki komunalnej. Uczy się w niej około 1,5 tysiąca uczniów. Po tym incydencie władze miasta zdecydowały się na powołanie specjalnej narady, w której podjęty zostanie temat zapewnienia bezpieczeństwa lokalnym szkołom.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył, ksiądz oparł się o ołtarz
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

W internecie zaczęły pojawiać się pierwsze materiały z miejsca zdarzenia. Na jednym z nich widać jak policja otacza budynek. Widać również uciekających w popłochu uczniów. Nie wiadomo, czy nagranie zostało zarejestrowane przed śmiercią napastnika, czy już po jego unieszkodliwieniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe 500 plus zgarnie 320 tys. osób. Sprawdź, czy Ty też możesz!
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: RadioZet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News