Nastolatek zabił siostrę licznymi ciosami nożem. Nagle zaczął uciekać z sądu przez sufit

Nastolatek zabił siostrę licznymi ciosami nożem. Nagle zaczął uciekać z sądu przez sufit Źródło: youtube/Russia Insight

Nastolatek z zimną krwią zamordował swoją siostrę, zadając jej liczne ciosy nożem. Kiedy w sądzie był skarżony o jej zabójstwo, postanowił uniknąć kary za wszelką cenę i uciec z sali rozpraw, jako drogę do wolności wybierając sufit znajdujący się w budynku sądu.

Nastolatek pochodzący z Rosji, Leonid Greyser, został pojmany przez policję i przetrzymywany w areszcie w oczekiwaniu na wyrok za morderstwo swojej siostry. Chłopak podczas rozprawy sądowej postanowił zrobić wszystko, by nie trafić na długie lata do więzienia. Jego ucieczka, chociaż udaremniona, przejdzie do historii. 

Nastolatek z zimną krwią zamordował swoją siostrę

Leonid Greyser ma 18 lat, a już dopuścił się najgorszego czynu. W mieszkaniu, gdzie żył razem z całą rodziną, zostały znalezione zwłoki jego siostry. 21-latka miała na ciele liczne rany świadczące o tym, że przed śmiercią została zaatakowana nożem. 

Sąsiedzi rodzeństwa słyszeli krzyki dziewczyny jeszcze przed jej śmiercią. Niestety, nie zdążyli poinformować służb bezpieczeństwa na tyle szybko, by można jej było pomóc. 

- To było konieczne. Zrobiłem to, co musiałem. Nie żałuję - powiedział nastolatek w sądzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatek, który z zimą krwią dopuścił się morderstwa siostry, przyznał się do popełnienia przestępstwa. Funkcjonariusze, którzy złapali chłopaka, znaleźli go modlącego się. Leonid wyjawił im, że to Szatan zmusił go do popełnienia czynu. 

Leonid Greyser, nastolatek chciał uniknąć kary pozbawienia wolności

Pojmany nastolatek został postawiony przed sądem. Rosyjskie organy sprawiedliwości podczas rozprawy przetrzymują więźniów w metalowych klatkach. Leonid w trakcie rozprawy wspiął się po jej metalowych prętach, aby uciec przez sufit. 

Policjanci nie mogli ukryć szoku, gdy zobaczyli, co robi nastolatek, który uspokoił się dopiero, gdy funkcjonariusze użyli paralizatora, udaremniając tym samym jego ucieczkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Całe zdarzenie zostało nagrane przez dziennikarzy, którzy znajdowali się na sali rozpraw. To nie pierwszy taki przypadek, kiedy oskarżony próbuje uciec z klatki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Ryzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w Biedronce
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News