Nastolatek wepchnął nauczycielkę do pustej sali. Nie dała rady się obronić, zrobił z nią co chciał

Nastolatek wepchnął nauczycielkę do pustej sali. Nie dała rady się obronić, zrobił z nią co chciał Źródło: .

Nastolatek nie miał żadnych skrupułów, by wykorzystać starszą od siebie nauczycielkę. Był wyższy, silniejszy, młodszy i nie znosił zdania sprzeciwu. Kobieta przeżyła najgorszy moment swojego życia i obawiała się, że dramatyczna sytuacja niedługo się powtórzy.

Nastolatek już od dłuższego czasu dążył do seksualnych kontaktów ze swoją nauczycielką. Kiedy tylko przydarzył się sprzyjający ku temu moment, nie wahał się ani chwili - zupełnie spontanicznie zaciągnął kobietę do pustej sali i tam zgwałcił.

Nastolatek "nie mógł oprzeć się jej ciału"

30-letnia nauczycielka pracująca na co dzień w szkole w szwedzkiej miejscowości Nässjö przeżyła najgorszy koszmar, jaki tylko może doświadczyć kobieta. Już od połowy września uwziął się na nią jeden z uczniów, 19-latek pochodzący z Damaszku. Wysyłał jej wiadomości na portalach społecznościowych grożąc, że jeśli mu nie ulegnie, ten uprowadzi i skrzywdzi całą jej rodzinę. Nauczycielka początkowo nic sobie z tego nie robiła.

Pewnego dnia, kiedy przemierzała puste korytarze, 19-latek skorzystał z okazji. Rzucił się na nią, zatkał ręką usta i wepchnął do najbliższej, pustej sali. Tam skrępował ją i boleśnie wykorzystał. Kiedy koszmar minął, 30-latka opisała całą sytuację na swoim blogu. Użyła tam określenia: "czuję się, jak króliczek, w którego celuje myśliwy". Z kolei 19-latek nie miał sobie nic do zarzucenia - twierdził, że "nie mógł oprzeć się jej ciału".

Reakcja rodziny gwałciciela była zaskakująco oburzająca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy sprawa ujrzała światło dzienne, rodzina gwałciciela bez dokładnego zapoznania się z sytuacją stanęła za nim murem. Mama 19-latka stwierdziła, że gwałt "mógł być efektem nieporozumienia między nim, a nauczycielką". Ojciec wręcz się roześmiał, ponieważ według niego syn nie musi nikogo wykorzystywać, bo zawsze ma dziewczyny.

- Mój syn nie jest taki. Jesteśmy tradycyjną rodziną, a on nigdy by czegoś takiego nie zrobił - dodała matka nastolatka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Tłumaczenia i przychylność rodziny nie pomogła nastolatkowi. Został zatrzymany i oskarżony o gwałt. Bezsprzecznym dowodem, że chciał zrobić krzywdę nauczycielce, były wiadomości, które tak licznie do niej wysyłał. Na tę chwilę nastolatek uparcie nie przyznaje się do winy i nie wiadomo, jak wysoka grozi mu kara. Jak się okazało, był już wcześniej karany za przestępstwa na tle narkotykowym i kradzieże.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do domu i ZMUSZĄ do zapłaty. Kary idą już w MILIONY
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: Popularne

Następny artykuł