Nastolatek z Łańcuta nie żyje
Wikimedia Commons
Irmina Jach - 12 Września 2020

Tajemnicza i tragiczna śmierć 15-latka. Prokuratura poinformowała o pierwszych szokujących ustaleniach

Nastolatek przed kilkoma dniami zginął w niezwykle tragiczny i tajemniczy sposób. Do tej pory nikt nie wiedział, co było przyczyną przedwczesnej śmierci piętnastolatka. Dziś prokuratura zdecydowała się na ujawnienie pierwszych szokujących doniesień na ten temat. Polacy są zdruzgotani, trudno uwierzyć, że stało się coś takiego.

Nastolatek został odnaleziony martwy w poniedziałek, 7 września bieżącego roku, w swoim pokoju w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Łańcucie. Okoliczności fatalnego zdarzenia badała tamtejsza policja w porozumieniu z prokuraturom. Pierwsze wyniki śledztwa są już znane. Wszyscy są w szoku. To niejedyne tragiczne informacje, jakie przekazaliśmy dziś.

Jarosław KaczyńskiNikt się nie spodziewał. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim właśnie wyciekło do sieci, osłupiająceCzytaj dalej

Nastolatek został odnaleziony martwy w swoim pokoju

Według ustaleń Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, przyczyną śmierci piętnastoletniego chłopca było uduszenie. Jego drogi oddechowe zostały zablokowane kawałkiem papieru. Prokurator Paweł Król poinformował, że śledztwo nadal jest w toku. W tym momencie nie można jeszcze wykluczyć udziału osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

- Dopiero, kiedy biegli zapoznają się z wynikami tych badań, w połączeniu z materiałami zebranymi na miejscu zbrodni, będziemy mogli stwierdzić, czy mamy do czynienia z udziałem osób trzecich - mówił przedstawiciel rzeszowskiej prokuratury.

Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łańcucie poinformował, że nastolatek nie miał żadnego kontaktu z innymi podopiecznymi placówki. Informacje przekazane w ubiegłym tygodniu przez dziennikarzy RMF24 wskazywały na to, że chłopak mógł być zakażony koronawirusem, przez co przyjmował specjalistyczne leki. Ostatnią dawkę miał przyjąć w niedzielny wieczór, tuż przed śmiercią. Z racji ryzyka epidemiologicznego, kwarantannę spędzał wyłącznie w towarzystwie kolegi, który również wykazywał objawy COVID-19. Chłopcy trafili do ośrodka tego samego dnia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagranie z uderzenia już jest w sieci. Samochód potrącił Martynę Wojciechowską

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

- 15-latek nie przebywał na typowej kwarantannie, zatwierdzonej przez sanepid. Ze względu na wewnętrzne postanowienia w ośrodku związane z pandemią Covid-19, nowi wychowankowie są izolowani na czas siedmiu dni- mówił przedstawiciel MOW w Łańcucie, Robert Tendaj.

Władze Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łańcucie twierdzą, że nastolatek był bardzo spokojny i nie sprawiał żadnych problemów zarówno podczas transportu, jak i podczas krótkiego pobytu w placówce. Przez cały czas utrzymywał kontakt z rodzicami. Chłopiec nie uskarżał się także na żadne dolegliwości natury zdrowotnej ani nie miał gorączki. Ze względu na fakt, że mógł przyjmować leki, prokuratura zdecydowała o przeprowadzeniu badań toksykologicznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Pies podczas pogrzebu nie chciał odejść od trumny swojego pana. Po ceremonii zrobił rzecz, która powaliła wszystkich na kolana
  4. Widok z miejsca wywołuje łzy. Niewiarygodne, jak wygląda dzisiaj grób tragicznie zmarłej Kamili Skolimowskiej
  5. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  6. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News