Zmarł w wieku 13 lat. Przez lata dzień po dniu zabijała go matka, która nawet na łożu śmierci nie dawała mu spokoju

Zmarł w wieku 13 lat. Przez lata dzień po dniu zabijała go matka, która nawet na łożu śmierci nie dawała mu spokoju Źródło: pixabay/jp26jp

Nastolatek zmarł w wieku 13 lat. Do jego śmierci doprowadziła matka, która nawet na łożu śmierci mu nie pomogła, a tylko pogarszała jego stan.

Nastolatek odchodzący w wieku 13 lat zawsze będzie wzbudzał smutek i zdziwienie. Ledwo przestał być dzieckiem, a już umiera. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, a jednak dochodzi do nich coraz częściej. Powód śmierci tego nastolatka jest o tyle przerażający, że to jego własna matka zamiast pomóc mu zdrowieć, pogrążała go w chorobie.

Dopóki dzieci nie dorosną, to rodzice są odpowiedzialni za ich zdrowie. Niestety życie nie jest idealne, a rodzice też popełniają błędy. Nie mogą ignorować symptomów choroby, bo taka ignorancja może prowadzić do śmierci. Tak jak w tej historii. 

Nastolatek na łożu śmierci z burgerem w ręku

Jak matka mogła codziennie prowadzić do nieuchronnej śmierci swojego syna? Odpowiedzią na to pytanie jest nieprawidłowa dieta. Jak był karmiony nastolatek? Zjadał około 2000 kalorii jeszcze przed obiadem. Jego posiłki składały się ze śmieciowego jedzenia, a matka na drugie śniadanie karmiła go jedzeniem na wynos. Kęs po kęsie doprowadziła do fatalnego stanu swojego syna. 

Chłopak już w wieku trzech lat ważył ponad 30 kg. Dziecko o prawidłowej wadze w tym wieku waży dwukrotnie mniej. Oprócz nieprawidłowej diety, matka unikała wizyt lekarskich z synem. Omijała lekarzy szerokim łukiem, aby jej syn nie otrzymał prawidłowej opieki i żeby nie wydało się, co tak naprawdę dzieje się pod jej dachem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatek uwielbiał lekcje WF. Pasjonował się sportem i pomimo swojej wagi chodził na dodatkowe zajęcia sportowe. Poprosił jednak nauczycieli, by nic nie mówili o tym jego matce. Kobieta była przeciwna takim aktywnościom swojego "pączusia". Bo tak właśnie o nim mówiła, mówiąc, że jest gruby i leniwy. 

Dzisiaj grzeje: Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Matka pomimo oskarżenia o znęcanie się nad synem, nadal ignorowała zalecenia lekarzy. Gdy chłopak leżał w szpitalu wciąż przynosiła mu burgery i frytki. Jego stan zdrowia był już tak zły, że nie pozwalał już nawet na przeszczep serca. Narząd ten w końcu nie wytrzymał, a chłopak umarł z powodu zaniedbań, jakich dopuściła się jego matka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł