Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt

Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt Źródło: .

Nastolatek nagle zerwał się nad ranem, a jego przeraźliwy krzyk zbudził wszystkich znajdujących się w obrębie obozowiska. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nikt nie mógł przewidzieć. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Nastolatek trafił do szpitala chwilę po tym, jak został zaatakowany przez wściekłego niedźwiedzia. Zwierzę wtargnęło do namiotu zupełnie zszokowanego chłopca. 13-latek nie miał żadnych szans, aby obronić się przed silnym drapieżnikiem.

Nastolatek został ugryziony przez niedźwiedzia. Otarł się o śmierć

13-latek rozbił obóz biwakowy w Dewey Bridge, nieopodal rzeki Kolorado. Przez cały pobyt nastolatka w okolicy nie działo się nic niepokojącego. Wtem w piątek, o szóstej rano, chłopiec został obudzony przez ogromne zwierzę, które wtargnęło do obozowiska. Niedźwiedź wszedł do namiotu nastolatka z pewnością dlatego, że poszukiwał tam pożywienia.

13-latek widząc niedźwiedzia zaczął wrzeszczeć ze strachu, co tylko jeszcze pogorszyło sprawę. Zwierzę zaatakowała nastolatka, który z pogryzioną twarzą następnie trafił do Moab, do znajdującej się tam placówki medycznej. Lekarze w Moab niezwłocznie powiadomili jednak ratowników z Grand Junction w Kolorado, aby ci zabrali chłopca do siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Cudem udało mu się uniknąć śmierci

Nastolatek, jak twierdzą miejscowi, a także służby, cudem uniknął śmierci. Spotkanie tak ogromnego drapieżnika mogło skończyć się dla wątłej postury 13-latka o wiele gorzej. Na szczęście, po kilku godzinach w Grand Junction nastolatek nie wymagał już hospitalizacji i mógł wrócić do domu. Spotkanie z niedźwiedziem z pewnością zapamięta do końca życia.

Policja zabezpieczyła teren wokół obozowiska, aby nikt nie mógł tam teraz wypoczywać. Funkcjonariusze próbują wytropić zwierza, a gdy zostanie złapany, dopiero wówczas obozowisko zostanie ponownie otwarte dla turystów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie uwierzycie, ile zarabia Jolanta Kwaśniewska! Ma w portfelu więcej niż przeciętny Polak! Będziecie w szoku
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News