Lekarze stwierdzili śmierć nastolatka. Kiedy rodzina się z nim żegnała, stało się coś nieprawdopodobnego

Lekarze stwierdzili śmierć nastolatka. Kiedy rodzina się z nim żegnała, stało się coś nieprawdopodobnego Źródło: Pixabay.com/12019

Nastolatek trafił do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze po trudnej walce o jego życie w końcu ogłosili śmierć chłopaka. Rodzina z bólem przyjęła tę informację i zaczęła powoli żegnać się ze swoim bliskim. Właśnie wtedy stało coś niebywałego.

Nastolatek pewnego dnia zaczął uskarżać się na złe samopoczucie. Cierpiał z powodu wymiotów i gorączki, a domowe sposoby nie były w stanie mu pomóc. W końcu został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze postawili okropną diagnozę. Rozpoczęli walkę o życie chłopca, jednak uznali, że nie udało się go uratować. Każdy był pewny, że już nie żyje. Nikt nie spodziewał się tego, co miało się jeszcze wydarzyć.

Nastolatek został uznany za martwego. Lekarze stwierdzili śmierć mózgu

Lekarze stwierdzili, że 18-latek ma zapalenie wątroby i niezbędne jest przewiezienie go do innej placówki. Tam kontynuowano leczenie Gandhama Kirana z Indii, jednak stan ciągle się pogarszał, a w końcu młodzieniec zapadł w śpiączkę. Po pewnym czasie specjaliści uznali, że chłopak doznał śmierci mózgu czyli stanu, w którym wszystkie funkcje tego narządu już nie działają, a pacjent nie jest w stanie żyć bez wsparcia aparatury. W takim stanie nie ma sensu kontynuacja leczenia, bowiem nie przyniesie ono żadnego skutku.

To była fatalna wiadomość dla całej rodziny. Musieli jednak pogodzić się ze słowami doktorów i zaczęli przygotowania do ostatniego pożegnania chłopaka. Wszyscy krewni zebrali się przy nim, by raz jeszcze spotkać się z 18-latkiem. Podczas poruszającej uroczystości stało się jednak coś niespodziewanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożegnanie zmarłego chłopca przerwało nieprawdopodobne zdarzenie

Wszyscy zebrani nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli to, co pokazała im matka Gandhama. Ta zauważyła, że w pewnym momencie w oczach jej martwego syna pojawiły się łzy. Uznała, że lekarze musieli się pomylić i natychmiast zadzwoniła do jednego z nich, by poinformować go o zaistniałej sytuacji. 

Ten bezzwłocznie udał się zbadać chłopca. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że nastolatek ma puls i nadal żyje. O mały włos nie został odłączony od respiratora przez pomyłkę. Rozpoczęto go ponownie leczyć, a jego stan zauważalnie się poprawił. Obecnie przebywa już w domu, gdzie rozmawia ze swoją rodziną, choć na razie jeszcze sprawia mu to wiele trudności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Fakt
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News