Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły

Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły Źródło: screen/twitter/

Nastolatek nie znał litości i w brutalny sposób zadźgał kolegę ze szkoły. Od razu wszczęto śledztwo przeciwko małemu przestępcy. Właśnie pojawiły się nowe informacje w sprawie dochodzenia.

Nastolatek odpowie przed sądem za brutalny czyn, którego się dopuścił. Długo czekano na przełom w sprawie i wreszcie przekazano zupełnie nowe fakty. Wciąż jest wiele pytań nad całym zajściem, jednak w chwili obecnej niemalże żadnym wątpliwością nie ulega kara, jaką otrzyma chłopak. 

Nastolatek zadźgał w szkole kolegę 

Przypominamy, że do szkolnej tragedii doszło w maju tego roku. Dokładnie w piątek 10 maja w szkole podstawowej nr 195 przy ul. Króla Maciusia w Warszawie miało miejsce brutalne morderstwo. 

Około godziny 10:00 15-letni Emil B rzucił się na swojego kolegę, 16-letniego Kubę, którego miał aż 6 razy dźgnąć nożem. Pedagodzy od razu zawiadomili pogotowie, a przybyli na miejsce ratownicy medyczni podjęli reanimację. Próba przywrócenia chłopcu funkcji życiowych trwała dłuższą chwilę i ostatecznie zakończyła się tragicznym niepowodzeniem. Sprawą małoletniego przestępcy natychmiast zajęła się policja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Odpowie jak dorosły 

Służby wszczęły śledztwo przeciwko 15-latkowi, a swoje prace rozpoczęły od zbierania materiału dowodowego oraz ustalenia, dlaczego Emil B rzucił się na swojego kolegę. Ponoć między nastolatkami miało wcześniej dojść do kłótni, w której chodziło o rozliczenie za dopalacze i narkotyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni

2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Nim jednak śledczy byli pewni swoich wstępnych ustaleń, 15-latka poddano obserwacji psychiatrycznej, a później trafił do schroniska dla nieletnich. Dziś nastąpił przełom w sprawie, bowiem Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe zadecydował, że choć Emil B. nie osiągnął jeszcze pełnoletności, odpowie jak dorosły, o co między innymi wnioskowała prokuratura. Wciąż nie jest pewne, kiedy i jaki dokładnie zapadnie wyrok, jednak za tak okrutne morderstwo grozi mu do 25 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Szykuje się nowe 500 plus dla kolejnej grupy Polaków. Prezydent Duda zdecydował
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł