Nastolatek chciał się zwolnić z lekcji z powodu koncertu ulubionego zespołu. Reakcja nauczyciela zdumiewa

Nastolatek chciał się zwolnić z lekcji z powodu koncertu ulubionego zespołu. Reakcja nauczyciela zdumiewa Źródło: unsplash/Ryan_Tauss/

Nastolatek bardzo chciał wybrać się na koncert swojego ulubionego zespołu, jednak odbywał się on w tym samym czasie, co jego zajęcia szkolne. Chłopak wiedział, co w tej sytuacji musi zrobić, ale nie spodziewał się, że nauczyciel zareaguje na jego prośbę zwolnienia z lekcji właśnie tak.

Pewien nastolatek o niczym tak nie marzył, jak o zobaczeniu na żywo występu swojej ulubionej grupy muzycznej. Nie był to zwyczajny koncert, bowiem zespół nie występował od dłuższego czasu, dlatego młody chłopak wiedział, że okazja może nie szybko się powtórzyć. Postanowił poprosić o zwolnienie tego dnia ze szkolnych lekcji, jednak nie podejrzewał, ze nauczyciel tak odpowie na jego prośbę. 

Nastolatek zamiast do szkoły chciał iść na koncert 

Zespół Tool, choć cieszył się ogromną popularnością, przez aż 13 lat nie wydał nowego albumu. Gdy muzykom udało się stworzyć kilka piosenek zapowiedzieli koncerty, na których mieli promować dopiero co powstały album “Fear Inoculum”. Jeden z występów zaplanowany został w Houston, czyli niedaleko miejsca, w którym mieszkał ich największy, 12-letni fan. 

Chłopak bardzo chciał iść na koncert, jednak jego godziny pokrywały się z tymi, podczas których był na zajęciach szkolnych. Nastolatek postanowił zwrócić się do rodziców, a ci nie widząc żadnych przeciwwskazań, zwrócili się do jego nauczyciela z prośbą o zwolnienie tego dnia z lekcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdumiewająca reakcja nauczyciela

Chłopak zakładał wiele wersji tego, jak pedagog może zareagować, jednak tej, która rzeczywiście się wydarzyła, nie był w stanie przewidzieć. Nauczyciel błyskawicznie odpowiedział na prośbę 12-latka, przychylnie się na nią zapatrując, ale nie to w tym wszystkim było najbardziej zaskakujące. Okazało się, że on również był wielki fanem zespołu Tool. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

- Jeśli jest jakiś dobry powód na opuszczenie szkoły to jest nim Tool. Moja odpowiedź brzmi: zabierzcie mnie ze sobą! Jestem szalenie zazdrosny, że idzie na koncert i nie ukarzę go za to, że opuści zajęcia przez Toola. Podoba mu się ich nowa płyta? - odpowiedział nauczyciel. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł