13-latek przypadkiem rozwiązał mroczną zagadkę sprzed 27-lat. Tajemnica tkwiła pod wodą, ponure odkrycie

13-latek przypadkiem rozwiązał mroczną zagadkę sprzed 27-lat. Tajemnica tkwiła pod wodą, ponure odkrycie Źródło: youtube.com/ Campsite Videos

Nastolatek rozwiązał sprawę, z którą policja męczyła się od lat. Chłopak dzięki kamerce Go Pro i swojej smykałce do nurkowania odkrył ślad tajemniczego zniknięcia, mającego miejsce 27 lat temu. Sprawa była tak stara, że policja o niej zapomniała.

Nastolatek z Kanady miał jedno hobby - nurkowanie. 13-latka wprost ciężko było oderwać od nurkowania w jeziorze Griffin. Max Warenka, który przy pomocy kamerki Go Pro fotografował to, co dzieje się pod wodą, odkrył coś, czego policja nie była w stanie przez 27 lat. Takiego rozwiązania sprawy tajemniczego zniknięcia nie mógł spodziewać się nikt.

Nastolatek odkrywa sprawę sprzed lat. Straszne odkrycie w jeziorze Griffin

Pewnego dnia, chłopiec wrócił do domu po nurkowaniu w jeziorze z niepokojącą wiadomością. Udało mu się odkryć zatopiony samochód, na pokładzie którego znajdowało się coś, co mogło przypominać ludzkie zwłoki.

Rodzice, którzy początkowo nie chcieli dawać wiary doniesieniom syna, postanowili skontaktować się z policją. Stróże prawa myśląc, że chodzi o sprawę z 2009 roku, w której także wyłowiono samochód, upierali się, że byli już na miejscu zdarzenia.

- Powiedzieliśmy policji o samochodzie w jeziorze i zapytaliśmy, dlaczego go nie wyciągnęli. Policjant odpowiedział, że wyciągnęli, i zapytał, co ja wygaduję – mówi Nancy Werenka, mama 13-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzynastolatek odkrywa prawdę

Policja przyjęła jednak zgłoszenie i pojechała wraz z chłopcem nad jezioro. Po przeszukaniu przez funkcjonariuszy, policja myślała, że młody nurek konfabuluje. Ten jednak zanurkował, zrobił zdjęcia swojego znaleziska i przekazał je obecnym na miejscu policjantom.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce

Okazało się, że samochód należał do zaginionej przez 27 laty Janet Farris, która zaginęła w 1992 roku, jadąc na ślub członka swojej rodziny. Krewni Farris myśleli, że kobieta po prostu zaczęła nowe życie i zerwała z nimi kontakt. Jak się jednak okazało, miała wypadek i utonęła. Gdyby nie chłopiec, ta prawda na temat tej sprawy nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: O2

Następny artykuł