Porażające odkrycie w mieszkaniu w Polsce. Nastolatek przyznał się do niewyobrażalnie bestialskiej zbrodni

Porażające odkrycie w mieszkaniu w Polsce. Nastolatek przyznał się do niewyobrażalnie bestialskiej zbrodni Źródło: pixabay

Nastolatek w Ząbkowicach Śląskich zadzwonił na policję i poinformował, że doszło do włamania w jego domu. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Zastali przerażający widok, nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

Nastolatek poinformował policję w poniedziałek rano o włamaniu do swojego domu. Twierdził, że ktoś nieproszony pojawił się w miejscu, w którym mieszkał wraz ze swoimi rodzicami i bratem. Policjanci jednak byli nieufni. 

Nastolatek zamordował swoją rodzinę?

Do makabrycznej zbrodni doszło w Ząbkowicach Śląskich w województwie dolnośląskim. Nastolatek prawdopodobnie z zimną krwią zamordował całą swoją rodzinę. Policjanci pojawili się na miejscu i stwierdzili, że zabito w nim trzy osoby: oboje rodziców i brata nastolatka. 18-latek zadzwonił z dachu budynku i twierdził, że ktoś nieproszony włamał się do jego domu. Portal RFM FM podaje, że po krótkim przesłuchaniu Marceli C. przyznał się, że zabił za pomocą siekiery wszystkich członków swojej rodziny. Został natychmiastowo aresztowany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co kierowało nastolatkiem?

- Nie mogę ujawnić szczegółów. Mogę jedynie potwierdzić, że doszło do przestępstwa. Nie żyją dwie dorosłe osoby - rodzice i siedmioletnie dziecko. Został już zatrzymany młody mężczyzna podejrzewany o to przestępstwo - powiedziała oficer Ilona Golec, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Na razie brak szczegółowych informacji odnośnie całego zdarzenia. Nie wiadomo, dlaczego nastolatek posunął się do tak makabrycznego czynu. Na miejscu zbrodni wciąż pracują technicy policyjni pod nadzorem prokuratora. Po zakończeniu czynności na miejscu zdarzenia, 18-latek prawdopodobnie usłyszy zarzuty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News