Nastolatek z kolegą włożyli szczeniaczka do mikrofalówki i ją włączyli. Straszne

Nastolatek z kolegą włożyli szczeniaczka do mikrofalówki i ją włączyli. Straszne Źródło: Facebook

Nastolatek odznaczył się szczególnym bestialstwem. Kiedy zobaczył małego szczeniaka, wpadł na potworny pomysł. Na propozycję przystał jego starszy kolega: obaj zaczęli znęcać się nad psem.

Nastolatek nie tylko znęcał się nad psem, ale wszystko transmitował w sieci. Wstawiał zdjęcia, a na koniec pochwalił się nagraniem, na którym widać zgon szczeniaka. Służby pierwszy raz widziały takie okropieństwo.

Nastolatek wraz z kolegą okrutnie potraktował szczeniaczka

16-latek wraz ze swoim starszym o 7 lat kolegą znalazł sobie wyjątkowe okrutne zajęcie. 4-miesięczny szczeniak stał się ich zabawką. Nie wiadomo, jaki mieli w tym cel, być może chcieli popatrzeć tylko na bezsensowną i pełną gehenny śmierć bezbronnej istoty. Policjanci, którzy potem zajęli się sprawą nie mogli wydusić z siebie słowa komentarza.

Szczeniak najpierw został brutalnie pobity. Nastolatek wraz z kolegą użył do tego celu między innymi młotka. Co gorsze, cały proces znęcania się nad pieskiem nagrywali i na bieżąco relacjonowali w internecie. Zdjęcia oraz krótkie filmiki rozsyłali za pomocą popularnej aplikacji. Dzięki temu policjanci mogli uzbierać dowody obciążające młodych chłopaków. To nie wszystko, bowiem dwójka Irlandczyków wsadziła potem słabego i skomlącego szczeniaka do mikrofalówki.

Na koniec wsadzili szczeniaka do mikrofalówki. To prawdziwe bestialstwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek wpadł na pomysł, by małego szczeniaka wsadzić do mikrofalówki. Ogromna moc urządzenia działała na pieska przez dobre kilka minut. Szczeniak próbował się wydostać mimo obrażeń, które wcześniej otrzymał. Można niestety powiedzieć, że zwierzę ugotowało się żywcem. Po niedługim czasie piski i skomlenia ustały, a ciało szczeniaka wrzucili do kosza na śmieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Przez to, że umieścili filmy i zdjęcia ze znęcania się nad zwierzęciem, sprawą szczeniaka szybko zainteresowała się policja. Mając twarde dowody szybko doszli do tego, kto odpowiada za śmierć czworonoga. Funkcjonariusze ustalili adresy zamieszkania obu chłopaków i szybko ich zaaresztowali. Nie wiadomo jeszcze, jak wysoką karę dostali, ale sąd najpewniej zadecyduje m.in. o grzywnie oraz wyda zakaz posiadania zwierząt domowych. Policjanci oprócz tego informują, że być może w proceder mogły być zamieszane jeszcze inne osoby, dlatego nie zamykają dochodzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Merdacz

Następny artykuł