Nastolatek założył się z kolegami. Chwilę później umierał na ich oczach

Nastolatek założył się z kolegami. Chwilę później umierał na ich oczach Źródło: Unsplash - Paolo Nicolello

Nastolatek był tak pewny siebie, że postanowił założyć się z kolegami, wierząc w swoje umiejętności. Kilka chwil później doszło do wielkiego dramatu. Młody człowiek umierał na oczach swoich znajomych.

Nastolatek czuł, że nie będzie miał żadnych problemów z tym, aby wygrać zakład ze swoimi kolegami. Sam twierdził podobno, że tego typu wyzwanie nie jest dla niego niczym trudnym, w związku z czym nie będzie miał oporów przed podjęciem się wyznaczonego zadania. Nic nie poszło jednak po jego myśli. Odważny wyczyn zmienił się w wielki dramat młodego człowieka.

Historia nastolatka szybko trafiła do internetu. Wiele osób nie potrafiło zrozumieć, dlaczego chłopak w tak łatwy sposób uległ presji otoczenia i zdecydował się zrobić coś, co od początku mogło być bardzo niebezpieczne. Dla wielu osób zrobienie czegoś takiego jest niemal niemożliwe oraz bardzo ryzykowne. Młody człowiek nie przemyślał jednak potencjalnych skutków swojego czynu.

Nastolatek stracił życie po zakładzie z kolegami

15-latek postanowił założyć się z kolegami o to, że przepłynie całe jezioro. Jak się dowiedzieliśmy, dwóch młodzieńców zdołało już wcześniej tego dokonać, w związku z czym chłopak stwierdził, że również nie będzie miał z tym problemu. Okazało się jednak, że jego ryzykowne zadanie było znacznie trudniejsze na skutek nieodpowiedzialnego zachowania.

Na miejscu znajdowała się grupa przyjaciół w wieku 15 lat, którzy spożywali alkohol. Nie inaczej było z nastolatkiem, który uważał, że przepłynięcie jeziora nie będzie dla niego najmniejszym wyzwaniem. Gdy zbliżał się już do celu nagle zaczął wołać o pomoc. Koledzy ruszyli ratować przyjaciela, jednak nie udało im się go wyłowić.

Nastolatek poniósł tragiczną śmierć

Nastolatek został wyłowiony dopiero przez ratowników. Pomimo reanimacji nie udało się przywrócić akcji serca. Na miejsce błyskawicznie przyjechała również policja, która postanowiła natychmiast przebadać grupę przyjaciół alkomatem. U większości z nich wykryto alkohol w wydychanym powietrzu, co oznacza, że sprawą zapewne zajmie się kurator.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kilka metrów przed brzegiem 15-latek krzyknął „topię się”. Na pomoc udali się jego dwaj koledzy. Niestety nie udało im się go odnaleźć. Ciało chłopca odnaleźli płetwonurkowie. Rozpoznali je jego rodzice - mówi Krzysztof Pochwatka z KMP w Gliwicach. Potwierdził również, że na plaży znajdowały się przypadkowe osoby, które wypoczywały nad brzegiem. Nikt nie chciał pomóc chłopcu.

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu