Nastoletni rowerzysta nawet się nie rozejrzał na przejeździe. Niestety mknął pociąg, fatalne wieści z południa Polski

Nastoletni rowerzysta nawet się nie rozejrzał na przejeździe. Niestety mknął pociąg, fatalne wieści z południa Polski Źródło: fot. osp.milowka.pl

Nastolatek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala po tym, jak uległ wypadkowi ma przejeździe kolejowym. Nawet się nie rozejrzał. Gdyby to zrobił, być może udałoby mu się uniknąć fatalnego wypadku.

W piątek nastolatek wjechał rowerem na niestrzeżony przejazd kolejowy. 15-latek nie zastosował się do znaku "stop", który jest przy nim postawiony, i nawet się nie rozejrzał. Gdyby to zrobił, to bez wątpienia uniknąłby tego, co się stało chwilę później.

Niestety na polskich drogach cały czas ginie mnóstwo ludzi i często wypadki, które kończą się w tak tragiczny sposób są spowodowane nierozwagą osób, które uczestniczą w ruchu drogowym. Często mówi się, że to kierowcy samochodów nie przestrzegają przepisów oraz powodują niebezpieczeństwo na drodze. Często przy tym zapominamy, że naszymi drogami poruszają się nie tylko samochody.

Nastolatek wjechał pod pędzący pociąg

Przepisy ruchu drogowego dotyczą tak samo rowerzystów, kierowców samochodów, jak i motocyklistów. Każda z tych grup często zarzuca sobie nawzajem skandaliczne zachowanie i łamanie przepisów, a tymczasem błędy zdarzają się każdemu. Niekiedy mają tragiczne konsekwencje, których z łatwością można było uniknąć.

Często do bezpiecznej jazdy wystarczy odrobina rozwagi i pomyślunku nad tym, co właśnie robimy. To tak niewiele, a może uchronić wiele osób przed poważnymi obrażeniami, a nawet śmiercią. Niestety nie wszyscy wychodzą z takiego założenia. Tak było także w tym przypadku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do potwornego wypadku doszło w Milówce na Żywiecczyźnie. 15-latek wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy. Wedle wstępnych ustaleń nastolatek nie zastosował się do znaku "stop", który stoi tuż przed przejazdem. Wystarczyłoby nawet, żeby chłopiec rozejrzał się, czy aby na pewno nic nie nadjeżdża. Niestety, chłopiec wjechał wprost pod pędzący pociąg.

 - Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatek jadąc na rowerze, nie dostosował się do znaku stop, który jest ustawiony przed przejazdem i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Katowice - Zwardoń - mówiła p.o. rzecznika żywieckich policjantów sierż. sztab. Jolanta Frydel.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Wiadomo, że poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Bielsku-Białej, gdzie oddano go pod opiekę lekarzy. Nie wiadomo jednak, czy jego życiu zagraża niebezpieczeństwo, chociaż patrząc na to, że przeżył zderzenie z pociągiem, to bez wątpienia możemy już teraz mówić o cudzie.

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu