Tragedia w Wielkopolsce. 14-latek na motocyklu uderzył w drzewo, nie przeżył

Tragedia w Wielkopolsce. 14-latek na motocyklu uderzył w drzewo, nie przeżył Źródło: Fot. Unsplash

Nastolatek zginął wskutek nieszczęśliwego wypadku w województwie wielkopolskim. Teraz okoliczności zdarzenia bada policja. Jest jedno ważne pytanie, na które funkcjonariusze muszą odpowiedzieć.

Nastolatek zginął w wypadku na motocyklu. Jak mówią pierwsze doniesienia, chłopak jechał po lesie motocyklem crossowym. Najprawdopodobniej nie była to jego pierwsza trasa, lecz tym razem doszło do tragedii.

Nastolatek wpadł w drzewo. Zginął na miejscu

Do tragedii doszło w Rakojadach, w gminie Skoki (województwo wielkopolskie). Wypadek zdarzył się w czwartek, 8 sierpnia, około godziny 13:30. 14-latek jechał motocyklem crossowym po leśnej drodze. Wszystko wskazuje na to, że w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z drzewem. Chłopca nie udało się uratować - wskutek obrażeń zginął na miejscu.

Według mediów to nie była pierwsza tego typu przejażdżka nastolatka po leśnych drogach. Ta jednak okazała się tragiczna w skutkach. Teraz sprawą zajęła się policja, funkcjonariusze badają wszystkie okoliczności dramatu.

Ważne pytanie policji. Skąd dziecko wzięło motor?

Służby, które pojawiły się na miejscu tragedii, mogły tylko stwierdzić zgon chłopca. Później pojawiła się tam także rodzina ofiary - jeden z jej członków potrzebował pomocy medycznej. Sprawą zajęła się teraz policja. Wiadomo, że chłopcu zdarzało się już jeździć na motocyklu crossowym wcześniej, śledczy chcą dowiedzieć się, dlaczego tym razem stracił nagle panowanie nad kierownicą. Rozważana jest nadmierna prędkość, nagły poślizg podczas jazdy czy zaskoczenie niespodziewaną sytuacją. To ustalą działania prowadzone na miejscu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak jest jeszcze inne, ważniejsze pytanie: skąd chłopiec wziął pojazd? Nastolatek nie mógł bowiem legalnie prowadzić motocyklu crossowego. Jak więc uzyskał do niego dostęp? Ktoś musiał mu go udostępnić i pozwolić na ryzykowne przejażdżki. To wątek, który policja zbada w najbliższym czasie.

Dzisiaj grzeje: 1. To był najbardziej szokujący odcinek "Świata według Kiepskich". Fani zamarli

2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

- 14-latek nie miał uprawnień do prowadzenia takiego pojazdu. Wszelkie szczegóły będą jeszcze wyjaśnianie. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Będą też rozpytywać rodziców nastolatka, ale to w późniejszym czasie. Na razie rodzice są w szoku - powiedział w rozmowie z portalem TVN 24 Piotr Garstka z wielkopolskiej policji.

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu