Ważył 320 kilogramów, był najcięższym nastolatkiem na świecie. Jego metamorfoza wbija w fotel

Ważył 320 kilogramów, był najcięższym nastolatkiem na świecie. Jego metamorfoza wbija w fotel Źródło: youtube/Cincinnati Children's

Nastolatek zyskał światową sławę ze względu na swoją wagę. W wieku zaledwie 15-lat ważył 320 kilogramów. Dzięki pomocy dietetyków i fachowców do spraw żywienia udało mu się schudnąć. Metamorfoza, którą przeszedł jest niebywała, ciężko uwierzyć, że to ten sam chłopak.

Nastolatek ważył 320 kilogramów, zaczął chorować i nie mógł robić nic, czym zajmowały się osoby w jego wieku. Już na pierwszy rzut okiem, wiadomo było, że otyłość powoduje ogromne problemy w jego życiu. W końcu pewnego dnia, nastolatek postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i wygląd. 

Najcięższy na świecie nastolatek ważył 320 kilogramów

Jacob Miller już jako noworodek był duży, lekarze stwierdzili, że jest zdrowym dzieckiem, więc rodzice postanowili się nie przejmować zbędnymi kilogramami. Niestety, jego rodzice w ogóle nie zdawali sobie sprawy w jakim szybkim tempie kilogramy będą rosły. Jacob miał zaledwie roczek i już ważył 22 kg! 

Cała rodzina i znajomi myśleli, że chłopiec jest po prostu grubszy od wszystkich, byli przekonani, że im będzie starszy, tym kilogramy będą znikać. Okazało się inaczej. Jacob z roku na rok ważył jeszcze więcej. Nastolatek miał 15 lat, mierzył 180 cm i ważył 320 kg. Dopiero przy tak skrajnie dużej wadze jego rodzice zwrócili uwagę, że coś może jednak się z nim dzieje złego. 

Nastolatek zmienił się nie do poznania 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jacob ze względu na swoją ogromną wagę zaczął mieć problemy zdrowotne. Zaczęło się od cukrzycy, pojawiły się problemy z sercem. Rodzice postanowili w końcu zabrać go do lekarza, który przecierał oczy ze zdumnienia na widok chłopaka. 

Nastolatek musiał przejść operację zmniejszenia żołądka, inaczej mógł nigdy nie stracić kilogramów, a stan jego zdrowia pogarszałby się z dnia na dzień. Już przed operacją zdesperowany nastolatek schudł ponad 30 kilogramów, a dzięki operacji musiał wymienić całą garderobę. Ubrania nosił teraz o pięć rozmiarów mniejsze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Problem cukrzycy został zażegnany, nastolatek czuje się lepiej. Sprawność ruchowa nie jest utrudniona, a on może wkraczać w dorosłość na własnych nogach. 

 

uploaded

fot. youtube/Cincinnati Children's

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News