Nastolatek robił herbatę, odwrócił głowę i po 8 dniach zmarł w szpitalu. Rodzina jest zdruzgotana

Nastolatek robił herbatę, odwrócił głowę i po 8 dniach zmarł w szpitalu. Rodzina jest zdruzgotana Źródło: Cavendish Press

Nastolatek jak co dzień poszedł do kuchni i nastawił wodę na herbatę. Nie zdążył jej nawet zalać i wypić, kiedy osunął się na podłogę. Ciało bezwładnego syna odkryła jego mama.

Nastolatek nie kontaktował, ale jego serce biło. Mama miała nadzieję, że zdąży uratować życie swojego dziecka. Los chciał inaczej i tydzień później chłopak już nie żył.

Nastolatek robił herbatę. W pewnym momencie osunął się na podłogę

17-latek był okazem zdrowia, a swoją karierę wiązał z wojskiem i chciał dołączyć do Armii Terytorialnej. Nie pił, nie palił, codziennie ćwiczył - chciał utrzymać swoje ciało w maksymalnie dobrej formie. Jak co dnia poszedł do kuchni zrobić sobie herbatę, jednak już nigdy nie wyszedł z tego pomieszczenia. Znaleziono go leżącego na podłodze i nie dającego oznak życia. Lekarze byli w szoku, taki przypadek nie zdarza się codziennie.

Nastolatka w kuchni znalazła jego mama. Natychmiast popędziła do domu, ponieważ zaniepokoiła się, że syn nie odbiera telefonów i nie ma z nim żadnego kontaktu. Przeczuwała, że stało się coś niedobrego. Kobieta zastała syna leżącego na podłodze w kuchni, wokół leżały rozsypane ciastka, a miski dla psa były w nieładzie. W jednej chwili na miejsce wezwała karetkę, a 17-latek został przewieziony na oddział intensywnej terapii. Dopiero po 4 dniach lekarze zdiagnozowali chłopaka - to był udar. Specjalista, który przeprowadził badanie mózgu nastolatka stwierdził, że nie widział czegoś takiego od 12 lat u tak młodej osoby. Udar mózgu przydarza się zazwyczaj ludziom około 65. roku życia.

Lekarze stwierdzili, że zbyt gwałtownie obrócił głowę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz na podstawie pozy, w jakiej został odnaleziony chłopak, a także wyników badania mózgu i tętnic, był w stanie przedstawić rodzinie prawdopodobny bieg wydarzeń. Nastolatek robił herbatę, w pewnym momencie być może coś zwróciło jego uwagę lub chciał po coś sięgnąć. Zbyt szybko i gwałtowanie odwrócił głowę i w tym momencie doszło do zakrzepicy tętnicy podstawnej. Chłopak zmarł 8. dniu pobytu w szpitalu. Neurolog potwierdził słowa lekarza prowadzącego.

Dzisiaj grzeje: 1.Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Dr Christopher Douglass, neurolog i konsultant w Salford Royal Hospital powiedział, że u młodych ludzi najczęstszą przyczyną udaru jest zakrzep krwi będący często wynikiem zatkania żyły.

- Ben był bardzo kochanym synem, wnukiem, bratem i siostrzeńcem oraz wspaniałym i dobrodusznym młodym mężczyzną - mówił koroner podczas pogrzebu nastolatka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę
  3. Znał tę rodzinę. Grzegorz ujawnił kim były ofiary tragedii w Szczyrku
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News