Nastolatek już nie wróci z wakacji nad polskim morzem. Tragedia na plaży, to było zabójstwo

Nastolatek już nie wróci z wakacji nad polskim morzem. Tragedia na plaży, to było zabójstwo Źródło: Unsplash/Nick Ilyasov

Nastolatek wyjechał na wakacje nad polskie morze po to, żeby odpocząć i miło spędzić czas. W wyniku tragedii już nigdy stamtąd nie wróci. Doszło bowiem do zabójstwa na plaży.

Nastolatek zdecydował się spędzić swoje letnie wakacje nad polskim morzem, tak jak duża część polskiego społeczeństwa. Doszło niestety do tragicznego wydarzenia, przez które chłopak nigdy nie wróci do domu. Plaża stała się miejscem zbrodni. 

Nastolatek już nie wróci z wakacji nad polskim morzem

Nastolatek wyjechał nad polskie morze po to, żeby miło spędzić swoje letnie wakacje. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do tak strasznej tragedii. 18-latek już nie wróci ze swojego wyjazdu. 

Chłopak został bowiem zamordowany na plaży w Dziwnowie w województwie zachodniopomorskim. Kulis tej zbrodni przerażają. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 


Brutalna zbrodnia na plaży 

Nastolatek, tak jak wiele młodych ludzi, najprawdopodobniej pojechał nad polskie morze, żeby się wyszaleć i poimprezować. Tego dnia zdecydował się skorzystać z namiotu dyskotekowego znajdującego się na plaży. Nie wiedział natomiast, że spotka go tam coś strasznego. 

Między 18-latkiem a jego rówieśnikiem wywiązała się bójka. Nie wiadomo co było przedmiotem tego sporu. Napastnik w złości sięgnął po nóż i zadał nastolatkowi osiem ciosów. Do zdarzenia doszło na plaży w Dziwnowie koło godziny 22:00. W namiocie dyskotekowym było wtedy bardzo dużo bawiących się ludzi. Stali się oni świadkami awantury, w wyniku której miała miejsce zbrodnia. 

18-latek nie przeżył obrażeń zadanych mu przez napastnika, mimo że ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji. Osiem ciosów nożem to było jednak za dużo na jego organizm. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, zatrzymali chłopaka odpowiedzialnego za ten akt agresji. Będzie musiał odpowiadać przed prokuraturą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Każdy kto jedzie na wakacje powinien to przeczytać. Prosty sposób na dużą oszczędność
 

Dla osób zebranych podczas plażowej dyskoteki, to wydarzenie musiało być czymś szokującym i traumatycznym. Wakacje nastolatka z czegoś co miało być przyjemne przerodziły się w koszmar. Trudno zrozumieć skąd w młodych osobach tyle złości i agresji. Być może nad napastnikiem wziął górę alkohol lub narkotyki. Prokuratura zajmuje się ustaleniem kulis tej tragicznej sprawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News