14-latek zamordował całą swoją rodzinę. Wśród ofiar była osoba, która zasługiwała na to najmniej na świecie

14-latek zamordował całą swoją rodzinę. Wśród ofiar była osoba, która zasługiwała na to najmniej na świecie Źródło: Unsplash/PublicDomainPictures

Nastolatek dokonał przerażającej zbrodni. Zamordował całą swoją rodzinę. Jedną z jego ofiar była osoba, która zupełnie na to nie zasługiwała.

Nastolatek dopuścił się makabrycznego czynu. Wymordował wszystkich członków swojej rodziny, wliczając w to osobę, która zasługiwała na to najmniej na świecie. Trudno wytłumaczyć tę szokującą zbrodnię. 

Nastolatek zaatakował swoich najbliższych 

Nastolatek był sprawcą przerażającej zbrodni. Zabił 5 członków swojej rodziny. Po dokonaniu mordu sam wezwał pomoc. Ta szokująca historia miała miejsce w Elkmont w stanie Alabama. Stany Zjednoczone nie mogą się otrząsnąć po tej tragedii. 

Motyw jego działania wciąż jest nieznany. Policja bada kulisy tego pięciokrotnego morderstwa. Przeraża fakt, że dopuścił się tego 14-latek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zeznania mordercy 

Zbrodnia została zgłoszona około godziny 23:00 czasu lokalnego.14-latek zadzwonił po pomoc i zeznał, że ktoś zamordował jego rodzinę. Powiedział funkcjonariuszom, że w trakcie popełniania morderstw ukrył się w piwnicy, bo bał się napastnika. Później na jaw wyszła makabryczna prawda.

Policjanci szybko zorientowali się, że historia chłopaka nie składa się w logiczną całość. Okazało się, że to on zamordował swoich rodziców i rodzeństwo. Jego ofiarami stali się: 38-letni ojciec, John Sisk, jego 35-letnia macocha Mary Sisk, 6-letni brat, 5-letnia siostra oraz osoba, która zasługiwała na śmierć najmniej na świecie - 6-miesięczny, malutki braciszek, który nigdy nikomu nie zawinił.

Gdy po zgłoszeniu policja dotarła na miejsce, znalazła trzy martwe osoby. W domu znajdowała się jeszcze dwójka ciężko rannych lokatorów, których, mimo szybkiego przetransportowania do szpitala, niestety nie udało się uratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2.Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Nie wiadomo dlaczego 14-latek sięgnął po broni i zdecydował się na tak bestialski krok. Motywy jego działania z pewnością zostaną ustalone w toku prowadzonego śledztwa. Nastolatek usłyszy zarzuty pięciokrotnego morderstwa. Mieszkańcy miasta Elkmont opłakują ofiary i nie mogą zrozumieć, dlaczego doszło do zbrodni. Niewyobrażalne wydaje im się również strzelanie do niewinnego, 6-miesięcznego dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Popularne.pl 

Następny artykuł