Nastolatek chciał się zemścić na nauczycielu. Kiedy poznali jego plan, policja pilnie wkroczyła do akcji

Nastolatek chciał się zemścić na nauczycielu. Kiedy poznali jego plan, policja pilnie wkroczyła do akcji Źródło: unsplash/Banter Snaps

Nastolatek uknuł złowieszczy plan. Młody mężczyzna postanowił zemścić się na swoim znienawidzonym nauczycielu, u którego miał słabe oceny. Kiedy policja poznała jego plany, była zmuszona do interwencji. Było o krok od tragedii.

Nastolatek nie uczył się dobrze i winą za swoje słaby oceny obarczał nauczyciela. Aby zakończyć złą passę w szkole, 18-latek zdecydował się na coś naprawdę mrocznego. Gdyby nie reakcja znajomego, który dostał niemoralną propozycję pozbycia się pracownika szkoły, doszłoby do tragedii.

Nastolatek planował zemstę na nauczycielu. Pomóc miał mu kolega

Nicholas Godfrey, uczęszczający do jednej ze szkół na Florydzie, miał widoczne problemy z nauką. Zamiast poświęcić czas na wertowanie podręczników, mężczyzna stwierdził, że o wiele skuteczniejsze będzie zabicie swojego belfra. Aby zrealizować cel, Amerykanin planował wysłużyć się swoim kolegą, który miał dostać ofertę zabicia pracownika szkoły. Za zrealizowanie zadania znajomy Godfreya miał otrzymać 100 dolarów.

Niedoszły morderca nie wiedział, co zrobić z ofertą, zaczął więc opowiadać o niej znajomym. Ci, chcąc zapobiec tragedii, zgłosili sprawę na policję. Funkcjonariusze wkroczyli do domu Godfreya i zabezpieczyli jego komputer oraz telefon komórkowy. Nastolatek poszedł na współpracę ze służbami i stanie przed sądem za usiłowanie zlecenia morderstwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Szkoła odetchnęła z ulgą

Patrząc na to, do ilu strzelanin dochodzi w szkołach na terenie USA, placówka, do której uczęszczał Nicholas Geodfrey, odetchnęła z ulgą. Dzięki interwencji znajomych nastolatka, udało się uniknąć ogromnej tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

- Chcę podziękować policji za ich intensywną pracę […] Wiem, że ludzie zmagają się z przestępstwami w mediach społecznościowych, dlatego ważne jest, aby zgłaszać wszelakie podejrzenia. Dziękujemy pracownikom i studentom, którzy podzielili się swoimi obawami - napisał na Facebooku Jason Joens, dyrektor szkoły. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło:  o2

Następny artykuł