11-latek dokonał nieprawdopodobnego odkrycia. Zajrzał do torebki sprzed 25 lat i szczęka mu opadła

11-latek dokonał nieprawdopodobnego odkrycia. Zajrzał do torebki sprzed 25 lat i szczęka mu opadła Źródło: Facebook

Nastolatek wraz ze swoim wujkiem wybrali się na ryby. W trakcie łowienia 11-letni chłopiec poczuł, że złapał coś naprawdę dużego. Kiedy wyłowili podejrzany ciężar i zauważyli, że nie mają do czynienia z rybą, byli bardzo zdziwieni. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, kiedy zajrzeli do wnętrza znalezionej torby.

Nastolatek miał zwyczaj jeździć ze swoim wujkiem na ryby nad jezioro Hartwell. 11-latek pewnego dnia pochwalił się, że jego wędka obciążona jest dość dużym ciężarem. Jak się okazało, chłopak "złowił" bardzo starą torbę sprzed 25 lat, której zawartość przyprawiła znalazców o dreszcz. Jakby tego było mało, wujek i nastolatek odnaleźli właścicielkę przedmiotu.

Nastolatek znalazł torbę. Jej zawartość zdumiewa

W torbie znalezionej przez dwóch wędkarzy kryły się karty kredytowe, czeki Clemson University, grzebień w stylu lat 80.-90., szminka oraz zdjęcia dziecka. Część rzeczy była nawet podpisana, a nazwisko April Bolt, które znajdowało się na części dokumentów, o dziwo, wiele powiedziało wujkowi znalazcy. Okazało się, że mężczyźni znaleźli się w posiadaniu rzeczy, które 25 lat wcześniej zostały skradzione bliskiej przyjaciółce starszego z mężczyzn.

Wujek znalazcy torby podjechał do April i pokazał jej znalezisko, a ta zalała się łzami. To odkrycie było dla niej niezwykle ważne, ponieważ, jak sama stwierdziła, znajdowały się tam jedyne fotografie jej potomka z wczesnego dzieciństwa, które straciła przez złodzieja łasego na zawartość torby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

April nie mogła uwierzyć w ten cud

Kobieta nie kryje swojej ekscytacji w związku ze znaleziskiem. Co prawda złodziej zrabował jej pieniądze, ale na szczęście udało się uratować bezcenne dla niej pamiątki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

- To oznaczało dla mnie tak wiele. Mój syn ma teraz 26 lat, ale miał wtedy 15 miesięcy i wszystkie zdjęcia, jakie miałam, nosiłam w moim portfelu. W tamtych czasach nie miałeś swojego telefonu komórkowego ze zdjęciami. Są nieco zniszczone przez wodę, ale i tak zachowały się w niezłym stanie - mówi kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: Facebook

Następny artykuł