19-latek umarł przez popularny produkt. Sprzedają go w niemal każdym sklepie w Polsce

19-latek umarł przez popularny produkt. Sprzedają go w niemal każdym sklepie w Polsce Źródło: pixabay Alicja

Nastolatek nie żyje przez wyjątkowo popularny produkt, który można kupić w każdym sklepie w Polsce. Lekarze nie byli w stanie pomóc 19-latkowi.

Nastolatek nie żyje. 19-latek od dawna nabywał w sklepie niezwykle popularny produkt, który ostatecznie doprowadził do jego śmierci. Młody chłopak nie miał żadnych szans na przeżycie, pomimo natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Nastolatek umarł przez popularny produkt 

Hubert G. w zeszłym tygodniu zaczął czuć się gorzej. Ostatecznie udał się do szpitala. Nastolatek miał niebywale silny kaszel, który powodował problemy z oddychaniem. Kiedy znalazł się w szpitalu, jego stan znacznie się pogorszył. Lekarze zakładali, że nastolatek musi cierpieć na zapalenie płuc. Hubert został przewieziony do kliniki w Łomży, ale nawet tam lekarze nie mogli mu pomóc.

- Jednak zmiany w układzie oddechowym następowały w tak piorunującym tempie, że pacjent wymagał podłączenia do respiratora na oddziale intensywnej terapii. Walczyliśmy o niego kilka dni. Niestety bezskutecznie - wyznał dr Henryk Perkowski, dyrektor ds. lecznictwa w Wojewódzkim Szpitalu w Łomży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatek miał podziurawione płuca

Hubert w wieku 19 lat umarł w szpitalu. Sekcja zwłok wyjaśniła, co działo się z młodym chłopakiem. Nastolatek nie tylko miał podziurawione płuca, ale były one także przesiąknięte niebezpiecznymi substancjami. 

- Przesiąknięte były substancjami z e-papierosa. To śmiertelna trucizna! Znajduje się w nich wiele szkodliwych substancji chemicznych, w tym rozpuszczalniki do farb - dodał lekarz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda pogrążona w smutku. Śmierć przyszła nagle, opublikowano nekrolog

2. Panna młoda zmarła pod kościołem. Zrozpaczony przyszły mąż chciał ją ratować, było za późno

Zdaniem lekarzy, którzy zajęli się Hubertem, do śmierci doprowadziło palenie e-papierosów. Nastolatek zaczął je palić już w wieku 13 lat. 6 lat palenia sprawiło, że jego w jego płucach doszło do nieodwracalnych zmian. W jego przypadku lekarze nie byli w stanie mu pomóc. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprzyjemny zapach z ust może towarzyszyć niektórym chorobom. Lepiej go nie lekceważyć
  2. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  3. Martyna Wojciechowska poinformowała o ślubie. Już wszystko wiadomo
  4. Ślub miał być spełnieniem ich marzeń. Przed wejściem do kościoła wydarzyło się najgorsze, panny młodej nie udało się uratować
  5. Każdy może dostać dodatkowo nawet kilkaset złotych do emerytury miesięcznie. Wystarczy spełnić określone warunki
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News